Overwatch'ta Ana Karakteri İçin Özel Bastet Etkinliği Başladı!

Overwatch'ta Ana Karakteri İçin Özel Bastet Etkinliği Başladı!

Blizzard, Bastet adlı kısa bir hikaye yayınladı. Kısa öykünün ardından Overwatch'da yeni bir etkinlik başladı. Bu etkinlik Ana karakteri için özel bir skin sunuyor.

 

Ana’nın Bastet Challenge’ını tamamlayarak kendinizi Kahire koruyucusu olarak kanıtlayın. Yeni Overwatch kısa öyküsü “Bastet”den ilham alarak oyuna sınırlı bir süre için aktif olacak Azılı Koruyucu geliyor.

 

8-21 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak etkinlikte oyuncular, Arcade moddaki haftalık kazançlarınıza ek olarak, Quick Play, Competitive Play galibiyetlerinde sınırlı süreliğine oyuncu ikonu, galibiyet pozu ve yeni epic skin Bastet Ana kazanacaklar.

 

3 Oyun Kazan | Oyuncu İkonu
6 Oyun Kazan | Zafer Pozu
9 Oyun Kazan | Bastet Ana Skin

 

 


PC Oyun Haberleri
League of Legends Yeni Şampiyonu Açıklandı. Sylas Geliyor!
<< Önceki Haber

League of Legends Yeni Şampiyonu Açıklandı. Sylas Geliyor!

League of Legends oyununun yeni şampiyonu yolda: Sylas, İsyanın Zinciri. Zincirlerinden başka kaybedecek bir şeyi olmayan Sylas adalet meydanına adım atıyor. İlk bakışta güçlü bir üst koridor olarak görünen Sylas yakın zamanda oynanabilir olacak. Yavaşlatma, sersemletme, kendi canını yenileme, kalkan kazanma gibi yeteneklere sahip olan Sylas aynı zamanda rakiplerinin ultilerini çalarak dilediği

09 Ocak 2019, 10:36
PC Oyun Haberleri
Knight Online Gizemli Sayaç Ne Anlama Geliyor ?
Sonraki Haber >>

Knight Online Gizemli Sayaç Ne Anlama Geliyor ?

Türkiye ve Dünya çapında yıllardır şüphesiz en popüler MMORPG oyunu olan Knight Online, KnightOnlineWorld.com sitesinde başlattığı geri sayaç ve yayınladığı afişler ile tüm kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Peki Knight Online World sitesinde ki bu gizemli sayaç ne anlama geliyor ? Bu gizemli sayaç için birkaç varsayımda bulunmak mümkün: * Yeni server açılabilir. * Firedrake gibi b

09 Ocak 2019, 14:33
Arama sonuçları