Oyun Dünyasını Şoke Eden Ayrılık!

Oyun Dünyasını Şoke Eden Ayrılık!

8 yıldır işbirliği yapan Bungie ve Activision ayrıldı. Oyun dünyasını adeta şok eden bu gelişme ile gözler Bungie'nin geliştirdiği Destiny 2 oyununa çevrildi. Ancak Bungie bu ayrılıkla birlikte Destiny markasını da yanında götürdü.

 

Destiny'nin tüm haklarını elinde bulunduran Bungie, bundan sonraki süreçte Destiny ile ilgili neler yapacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmadı.

 

Her ne kadar şok edici bir haber olsa da uzun zamandır ayrılık sinyalleri veren her iki firmada kaçınılmaz son yaşandı.

 

Bungie bu ayrılığı bir blog yayınlayarak oyun severlere duyurdu. Blog'da şu ifadelere yer verildi;

 

"Sekiz yıllık başarılı çalışmanın tadına vardık. Destiny'deki ortaklıkları için Activision'a teşekkür etmek istiyoruz. Destiny'nin yayın hakları Bungie'ye devredilecek. Bu konuda çok heyecanlıyız. Olağanüstü Destiny topluluğumuzla kendi başımıza seriyi tamamlamaya hazırız." dendi.

 

Activision ise Twitter hesabı üzerinden Destiny 2'nin Battle.net üzerinden satılmaya devam edeceğini duyurdu. 

 

Bungie yakın zamanda NetEase'den 100 milyon dolarlık bir yatırım alarak yeni bir oyun geliştirmeye başlamıştı. Activision'da ise durumlar pek iç açıcı değil firma aldığı bu kararlar ile küçülmeye gittiğini de göstermiş oldu.

 

Destiny 2 eğlence dünyasına katılmak için hemen siz de GameSatış'tan en ucuz fiyata satın alarak bu avantajların tadını çıkarın.


PC Oyunları
Mortal Kombat 11 Kapak Tasarımı Paylaşıldı!
<< Önceki Haber

Mortal Kombat 11 Kapak Tasarımı Paylaşıldı!

Geçtiğimiz ay The Game Awards'da ortaya çıkan en büyük sürprizlerden biri, uzun süredir devam eden dövüş serisinin bir sonraki oyunu olan Mortal Kombat 11 oldu. Yardımcı yapımcı Ed Boon, oyunun kapak resmini resmi Twitter hesabında açıkladı. Mortal Kombat X'in kapağında olduğu gibi, minimalist ve tek bir karaktere sahip olan kapakta Scorpion yer alıyor.      — Ed Boon (@noobde) 10 Ocak 2019   Mor

11 Ocak 2019, 12:13
PC Oyunları
League of Legends Prestij Puanları ve Kostümleri
Sonraki Haber >>

League of Legends Prestij Puanları ve Kostümleri

Riot Games, League of Legends için yeni duyurduğu Prestij Kostümleri için geçerli Prestij Puanı sistemini açıkladı.   Bu sisteme göre yeni çıkacak olan Prestij Kostümleri oyun mağazasından sadece Prestij Puanı ile satın alınabilecek. Prestij Kostümler bir yıl boyunca mağazada kalacak ve yeterli Prestij Puanı olan her oyuncu bu kostümleri alabilecek. 2019 yılına ait Prestij Kostümleri 1 Şubat 2020 s

11 Ocak 2019, 14:35
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları