Prey Transtar Pankartı

Prey Transtar Pankartı

2 Mart tarihinde, Prey’in resmi twitter hesabından attığı bir tweet görenlerin kafasını bir hayli karıştırdı. Bir GIF halinde atılan tweet’te, TRANSTAR yazılı bir pankart ve hemen arkasından da Ay’ı görüyoruz. 


Atılan tweet’te  ‘Do we really know what’s out there?’ yani ‘Gerçekten orada neler olduğunu biliyor muyuz?’ yazması da acaba Prey’ e, Ay’da geçecek olan bir DLC mi gelecek sorusunu hemen akıllara getirdi.
 

 

 

Ayrıca, Bethesda Softworks şirketi E3 2018’e resmi olarak katılacaklarını belirttiler. Kim bilir belki de Prey için çıkaracakları DLC’yi orada açıklayacaklardır. 


2017 yılının oyunları arasında, en başarılı oyunlardan biri olan Prey, daha ilk fragmanlarında bizleri büyülemiş ve soluksuz bir bilim kurgunun içine düşeceğimizi hissetmiştik. Nitekim öyle de olmuş ve kendine has bir kitle edinmeyi başarabilmişti.  


PC Oyun Haberleri
Tom Clancy's Splinter Cell Geri mi Dönüyor?
<< Önceki Haber

Tom Clancy's Splinter Cell Geri mi Dönüyor?

Efsane serilerinden biri olan Tom Clancy’s Splinter Cell’den yepyeni bir haber var! Amazon Kanada’nın yaptığı haberin liste içeriğinde, ‘E3 Tom Clancy’s Splinter Cell 2018’ yazması, serinin hayranları için büyük bir heyecan oluşturdu. Daha önceden de hatırlayanlar bilirler ki, 2016 yılı içerisinde Ubisoft, Splinter Cell serisini unutmadıklarını dile getirmiş ve serinin yeni oyunu için yanıp tutuşan

16 Mart 2018, 12:53
PC Oyun Haberleri
For Honor Dedicated Sunucuları Konsollara Geliyor!
Sonraki Haber >>

For Honor Dedicated Sunucuları Konsollara Geliyor!

For Honor’ın Dedicated sunucuları, bugün itibariyle Xbox One ve PlayStation 4 sunucularında aktif! Bugün saat 17.00’da gerekli bakımlar tamamlandıktan sonra, For Honor’ın konsol oyuncuları, dedicated sunucularında oyunu rahatlıkla oynamaya başlayabilecekler. Ubisoft’un yaptığı açıklamada, dedicated sunucuları ile oyunculara daha iyi bir matchmaking sistemi ve ayrıca PVP modlarında da daha özenli

16 Mart 2018, 13:01
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları