PUBG LITE Sezon 4 ve LITE PASS Çıktı

PUBG LITE Sezon 4 ve LITE PASS Çıktı

PlayerUnknown's Battlegrounds oyununun bir diğer versiyonu PUBG LITE oyununa yeni sezonu ve sezonun Lite Pass adı altında bileti getirildi. 

 

Aynı zamanda yeni sezonun yanında bir çok etkinlik ve yeni skinlerinide duyuran PUBG LITE 4. Sezon bomba gibi geliyor.

 

 

PUBG Lite Yeni Sezon

 

 

PUBG LITE PASS ödülleri ve yeni gelen kasalar içerisinden çıkacak olan ürünlerin görselleri bu şekilde olacağını belirten PUBG LITE ekibi buna ek olarak, 4. Sezon döneminin 13 Şubat - 9 Nisan tarihleri içerisinde devam edeceğini, Dükkat Satış Tarihleri 13 Şubat - 6 Nisan tarihlerinde, Seviye Atlama Dükkan Satış Tarihlerini ise sezon tarihleri içerisinde olacağını söyledi. 

 

Ayrıca PUBG LITE 4. Sezonunu kutlaması olarak 13 Şubat - 20 Şubat tarihleri arasında alacağınız LITE PASS Premium ya da  LITE PASS Premium Plus ürünlerinde bir haftalık bir süre içerisinde %50 ek indirim ile oyunculara sunulacak ve Dükkandan kaldırılan geçmiş sandıklarından bazıları süreli bir şekilde markete geri gelecek. Sınırlı bir süre için oyuncuların hizmetinde olacak olan sandıklar 13 Şubat'ta başlayıp ileri zamanlarda belirlenecek bir tarihte kaldırılacak.

 

Kutuyu açmanın bedeli;


-1 Kere Açma ücreti 60 LC ya da 4 Tavuk Madalyası 

-10 Kere Açma ücreti 540 LC ya da 40 Tavuk Madalyası 


şeklinde olacak.

 

 

Sen de hemen en güvenilir ve en ucuz PUBG LITE L-COIN satın al ve PUBG LITE 4. Sezon indirimlerini ve etkinliklerini sakın kaçırma!


Mobil Oyun Haberleri
Mobile Legends Yeni Hero Cecilion Çıktı
<< Önceki Haber

Mobile Legends Yeni Hero Cecilion Çıktı

Shanghai Moonton tarafından geliştirilen Mobile Legends dün akşam saatlerinde yeni yama notu 1.4.50'yi oyuncularına açıkladı. Mobile Legends oyununu Android ve iOS uygulamalarından telefonlarınızdan indirebileceğiniz yeni yama notunun içerikleri şu şekilde. Yeni gelen hero, ücretsiz içerikler ve hero geliştirmeleri. Bu patch ile gelecek olan yeni Hero Cecillion olacak. Ayrıca heronun gelişiyle be

11 Şubat 2020, 13:06
PC Oyun Haberleri
Half-Life: Alyx Çıkış Tarihi Açıklandı
Sonraki Haber >>

Half-Life: Alyx Çıkış Tarihi Açıklandı

Valve tarafından geliştirilen yılların efsane oyun serisi Half-Life geçtiğimiz yılın son aylarında Half-Life: Alyx çıkışı yapımcı firma tarafından kesinleştirilmişti. Fakat net bir çıkış tarihi verilememesinin ardından Valve dün Twitter üzerinden yaptığı resmi açıklama ile çıkış tarihini net bir şekilde açıkladı. Ayrıca paylaştığı Twitte ek olarak Half-Life: Alyx çıkış tarihine kadar tüm Half-Life

14 Şubat 2020, 10:28
Arama sonuçları