PUBG Mobile 2. Yıl Dönümü Kutlamaları Başlıyor

PUBG Mobile 2. Yıl Dönümü Kutlamaları Başlıyor

Mobil oyun devi PUBG Mobile geçtiğimiz günlerde 11. sezonunu tamamlayıp yeni sezonu olan 12. sezona giriş yapmıştı. Yeni sezon 9 Mart günü başlamıştı. 12. sezon başlamasının ardından PUBG Mobile 2. Yıl Kutlamaları ve 2. yıla özel gelecek olan etkinliklerini duyurarak oyuncularını heyecanlandırmaya başardı.

 

Bir çok yeni etkinliği ve yeni özellikleri ve modları sitesinden ve sosyal medya hesaplarından paylaşan PUBG Mobile oyuncularını eğlendirmeyi başaracak gibi gözüküyor. Geçelim oyuncularını ve bizi heyecanlandıran yeniliklere.

 

 

PUBG Mobile 2. Yıl Dönümü Etkinlikleri

 


PUBG Mobile 2. Yıl Dönüm Klasik Oyun Festivalleri

 

 

 

PUBG Mobile oyunu üzerinde eskilerden atari üzerinden tanıdığımız Av oyunları ve Uzay savaşları oyunlarını Lobi girişinde ve Klasik oyun modunda oynanır hale gelecek. Lobiye giriş yapıldığında sahip olduğunuz Video oyun jetonlarıyla ve Klasik oyun modu sırasında Oyun jetonları ile oynanılabilir hale gelecek. Video oyun jetonlarını etkinlik marketinden temin edip oyunlara başlayabilir, Klasik oyunlarda ise Oyun jetonları maç içerisinde kazanılıp oyun sonunda süresi sona erer. Klasik oyun sırasında oynanan oyunlarda başarılı sonuçlar elde edilmesi sonucunda ödüller kazanabilmektesiniz.

 


PUBG Mobile 2. Lunapark Etkinlikleri

 

PUBG Mobile Lunapark

 

PUBG Mobile Lunapark etkinlikleri 12-14 Nisan arasında Klasik oyun modunda ortaya çıkacak. Belirlenen alanlarda oyuncularını eğlendirmeye yönelik çıkardığı modda aynı zamanda ödüllerde kazandırmaya devam edecek.
Lunapark içerisinde olacak etkinlikler ise, Atış Poligonu, Trambolin, Pasta ye, Mancınık ve Atari oyunları gibi oyunları Lunapark içinde görebileceğiz.

 

PUBG Mobile 2. Yıl Market İndirimleri

 

PUBG Mobile 2.yıl market indirimleri

 

Henüz net olarak bir açıklama ve görsel paylaşılmamasına rağmen, Bir çok kostüm, kutu, sandık, çark ve günlük giriş ödülleri yapılacak. 2. Seneye özel mağazada belirtilecek tarih arası %30 ila %70 arasında indirimler bizlerle olacak.

 

PUBG Mobile 2. Yıl Gelecek Modlar

 

PUBG Mobile yeni yılına özel 2 farklı mod çıkaracak. Oyuncuların tek bir mod üzerinden sıkılmak yerine yeni modlar getirip, arkadaşları ile eğlenmesini hedefleyen PUBG Mobile ekibininin getireceği modlar şu şekilde,

 

Can Dostu: Emektar ve Çaylak 2 farklı arkadaş oyuna Silah Arkadaşları moduna giriş yapacak. Altın 5 ligi üzerindeki Emektar oyuncu, çaylak arkadaşına öğretici bir hocalık yaparak ödüller kazanacak. İki tarafında oynadıkça ödül ve rütbe kasabildiği modda eğlence üst seviyelere yükselecek.

 

Kutup Modu: Oyunun detaylı bir açıklamasını henüz sunmayan PUBG Mobile ekibi sadece hakkında şöyle bahsetti, Vikendi modu üzerinde oynanılacak modunda aktif olarak bir kutup fırtınaları gerçekleşecek. Bunu düşünerek hareket edecek oyuncular, donma ve kara saplanma gibi sorunla ile karşı karşıya gelip bu zorluklara karşı gögüs gerecek.

 


PUBG Mobile 2. Yıl Etkinlikleri Ne Zaman Çıkıyor?

 

Tencent Games ekibi 2. Yıl Etkinliklerinin çıkış tarihini 12 Mart 2020 Perşembe günü olarak belirlemiş fakat net bir saat vermeyen ekip, çıkışın sürpriz bir saatte yapılacağını belirtiyor.

 


Sen de PUBG Mobile 2. Yıl Etkinliklerine anında erişmek ister misin? Yapman gerekenler çok basit, en ucuz PUBG Mobile Unknown Cash ürünleri anında teslimat garantisi ile GameSatış adresinden hemen satın al. Bu fırsat kaçmaz!
 


PC Oyun Haberleri
Call of Duty Warzone Ücretsiz Bir Şekilde Çıkış Yapıyor
<< Önceki Haber

Call of Duty Warzone Ücretsiz Bir Şekilde Çıkış Yapıyor

Son yılların popüler oyun türü Battle Royale ardı arkası kesilmeyen yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Call of Duty oyunu Battle Royale türüne kendi kalitesinde bir ekleme yapmayı uzun zamandır düşünüyordu ve yakın zamanda da Call of Duty Warzone adlı oyununu duyurmuştu. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda test ekibinden bir üye Reddit üzerinden Call of Duty Warzone haritasını sızdırmıştı ve detaylı b

10 Mart 2020, 10:37
Konsol Oyun Haberleri
Horizon Zero Dawn PC Platformuna Çıkış Yapıyor
Sonraki Haber >>

Horizon Zero Dawn PC Platformuna Çıkış Yapıyor

PC platformuna çıkacağı dedikodusu forumların en önemli konuları haline gelen Horizon: Zero Dawn, oyuncularını sevindirecek bir haber ile PC'ye çıkışı kesinleştirildi. PlayStation Worldwide Stüdyo başkanlığını üstlenen Hermen Hulst sosyal medya ve PlayStation resmi blog sayfasında Horizon Zero Dawn oyununun PC'ye geleceğini ilk ağızdan açıkladı. Önümüzdeki yaz döneminde çıkmasını planladıklarını fa

11 Mart 2020, 17:32
Arama sonuçları