PUBG Mobile Güncellemesi!

PUBG Mobile Güncellemesi!

Oyunun mobil platform geliştiricisi  Tencent Gaming Buddy, masaüstünde kazandığı popülerliği mobil versiyonda da sürdürmek isteyerek, Android ve IOS için de büyük ve kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Son zamanların popüler oyunlarından PlayerUnknown’s Battlegrounds'ın masaüstü versiyonunda bildiğimiz 'Çöl Haritası'  Miramar'ı ve aynı zamanda yeni silahlar ve araçlar ile birlikte Mobile versiyona da ekledi.

 

pubg mobile güncelleme

 

Güncelleme İle Birlikte Gelen Bazı Yenilikler

Ana Menü'ye harita seçim opsiyonu eklendi. Artık oyuncular kendi dilini ve ülkesini seçip her ülke için ayrı olacak sohbet kanalında Türkçe konuşabilecekler. Güncelleme ile yeni giysi ve öğeleri satın almak mevcut. PUBG Mobile 0.5.0 sürümü ile artık takım kurabilecek,belirtilen 6 haneli kod ile beraber oynamak istediği arkadaşlar ile takım oluşturabilecekler. Yeni profil seçeneklerinin ve kapsam geçişlerinin yanı sıra oyuna yeni Başarı Avatarları da eklenecektir.

 

pubg mobile güncelleme 1

 

Son mobile güncellemesinde görüldüğü üzere, Android kullanıcılarının yamayı daha hızlı yaptığı, IOS'un ise uzun bir gecikme yaşadığı görüldü. Bunun ise Apple'daki güncelleme sertifikasıyla ilgili sorunlarla bağlı olduğu söylendi. Benzer bir durumun ise bu hafta gerçekleşip gerçekleşmeyeceği pek açık değil. PUBG Mobile'ın masaüstü versiyonundan pek bir farkının olduğunu söyleyemeyiz.

 

pubg mobile güncelleme 2

 

Masaüstü bilgisayarda aldığımız bu oyun zevki mobilde de kat kat artıyor. Duvardan atlama animasyonları birebir. Araba sürme zevki de tamamen mobil versiyonunda da oyunseverlere sunuluyor. Aynı zamanda PUBG’un mobil oyunu PUBG Mobile, indirilebilir olan 100 ülkenin 100'ünde de en çok indirilen oyun seçildi. Oyunun IOS ve Android için yayımlanan mobil sürümünün teknik anlamda PC ve Xbox One sürümünden grafik kalitesi dışında hiçbir eksiği yok.


PC Oyun Haberleri
Fishing: Barents Sea
<< Önceki Haber

Fishing: Barents Sea

Gerçek hayattan farksız efsane Steam oyunu Fishing: Barents Sea ,gerçek Norveç manzaralarına dayanan haritasıyla,oyuncularına sunduğu dinamik günde balık tutma zevkiyle oyunculara mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor. Açık dünya oyunu seven oyunseverler için bu oyun kesinlikle tavsiyelerimiz arasında! Mevsimsel zaman etkileri,değişen hava koşullarıyla Fishing: Barents Sea kendi balıkçı teknenizde Nor

21 Mayıs 2018, 09:21
Mobil Oyun Haberleri
Fortnite Yakında Android Platformunda
Sonraki Haber >>

Fortnite Yakında Android Platformunda

Online Oyunlar arasında kısa bir süre içinde adını duyuran PUBG'den sonra ücretsiz olarak piyasaya sunulan, oyunseverlerin dikkatini çeken ve PUBG'ye satışlarda rakip olan Fortnite, sevenlerini sevindirecek bilgiler paylaştı. Mobil oyun platformunda da masaüstünde yakaladığı popülerliği 2018'in başlarında IOS sürümünü öne çıkarararak sürdüren Epic Games, mobil oyununa gelen ilgi sonrasında Android

21 Mayıs 2018, 09:54
Arama sonuçları