PUBG Mobile'ın Yeni Haritası Vikendi İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu !

PUBG Mobile'ın Yeni Haritası Vikendi İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu !

Pubg Mobile hayranlarına müjdeli bir haberimiz var. PUBG, yeni harisatı Vikendi'ye yakın zamanda kavuşuyor. PUBG'nin test sunucularında halihazırda deneniyor olan kış temalı karlı Vikendi haritası; 19 Aralık tarihinde PC platformu için ve 20 Aralık tarihinde saat 02.00'da mobil platform için yayınlanıyor ancak mobil platformundaki oyuncular haritayı ilerleyen tarihte oynayabilecek.

Android ve İOS olmak üzere yaklaşık 2 GB güncelleme ile PUBG Mobile 0.10.0 Güncellemesi ile birlikte Vikendi oyunculara sunuldu ancak harita henüz eklenmedi. Bu harita ile birlikte G36C saldırı tüfeği ve kar motosikletide bizlerle olacak.

 

PUBG Mobile Vikendi nasıl bir harita?

Vikendi haritası, Erangel ve Miramar’a göre daha hızlı bir oyun tarzı sunan, ancak Sanhok haritasına göre daha fazla taktik yapma deneyimi sunan 6×6’lık bir haritadır.

Vikendi haritasında oyuncular, başlangıç alanında uçağa binmeyi beklerken birbirlerine kartopu atarak eğlenebilirler.

Araçlar, kar veya buzlu bölgelerde daha kaygan olacağı için dikkatli olmalısınız. Buzlu bir arazide, hızlandıkça genel araç kontrolünü kaybedebilirsiniz.

Vikendi haritasında dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden birisi de ayak izleriniz olacaktır. Çünkü oyuncular, karla kaplı alanlarda yürüdükleri zaman ayak izleri kalıyor. Bu ise rakiplerinizin yakınlarda olup olmadığını anlamanızı sağlayacaktır.

Kardaki ayak izlerinin oyun sonuna kadar kalmayacağını unutmayın.

G36C Saldırı Tüfeği;

Vikendi haritasında, SCAR’ın yerini G36C saldırı tüfeği alıyor. Bu silah 5.56mm mermi alır ve toplamda 30 mermi bulunduruyor. Uzatılmış şarjör ile birlikte 40 mermiye ulaşır.

Vikendi: Kar Arabası;

Vikendi haritasına özel bir kar arabası mevcut. Bu kar arabasına, 2 oyuncu binebiliyor, ayrıca kar ve buzlu zeminlerin üzerinden geçebilir.

 

PUBG Mobile 0.10.0 güncellemesi yenilikleri !

Oyuna 6x6 Vikendi haritası eklendi.

Yeni hava koşulu eklendi.

Ana menüye Kar Tesması eklendi.

Sunucular arası eşleşme özelliği eklendi.

Oyuncular öldükten sonra izleyici modunda şüpheli davranışları report edebilecek.

Silah Kaplaması Yükseltme Sistemi eklendi.

Sezonluk harcama ödülleri eklendi.

Kartopu Savaşı Vikendi'nin Spawn Adına eklendi.

Arapça dil desteği eklendi.


Steam Oyun Haberleri
Street Fighter 5'in Yeni Karakteri Kage'den İlk Video Geldi
<< Önceki Haber

Street Fighter 5'in Yeni Karakteri Kage'den İlk Video Geldi

Capcom'un 2016 yılından beri içerik sunmaya devam ettiği Street Fighter 5'e 4. sezonda yeni karakter geliyor. Capcom ekibinin yaptığı duyuru ile yeni güncellemede oyun dengesini güncellendiğini, buf ve nerf gelen karakterler haricinde Kage karakterinin de dövüşçüler arasındaki yerini aldığını belirtti. KAGE #PS4share pic.twitter.com/FKcDb1OH3K — DaFeetLee (@DaFeetLee) 17 Aralık 2018 4. Sezo

19 Aralık 2018, 11:27
PC Oyun Haberleri
PUBG - Survivor Pass: Vikendi Karşınızda!
Sonraki Haber >>

PUBG - Survivor Pass: Vikendi Karşınızda!

PUBG'nin en yeni Battleground'ı Vikendi yayınlandı! Hemen yeni Survivor Pass: Vikendi satın alarak siz de savaşa katılabilirsiniz. Survivor Pass: Vikendi Sanhok ile gelen Event Pass'a benzer bir paket içeriyor fakat pakette ek olarak 100'den fazla yeni seviye mevcut. Yeni kostümlere ve ödüllere erişerek Vikendi haritasına uygun bir görünüm yakalayabilirsiniz. Daha önceki gibi tüm oyuncular ü

19 Aralık 2018, 12:43
Arama sonuçları