PUBG Mobile Sezon 12 Çıkış Tarihi Keşinleştirildi

PUBG Mobile Sezon 12 Çıkış Tarihi Keşinleştirildi

Mobile oyun sektörünün önde gelen isimlerinde PUBG Mobile 11. Sezonu 3 Mart 2020 itibariyle sona eriyor. 12. Sezonuna özel yaptığı geliştirmeler ve yenilikler ile oyuncularına üst seviyede oyun zevki yaşatmaya devam ediyor. PUBG Mobile oyununun yayıncı ortağı olan Tencent Games yapılan güncellemeleri incelediğini ve oyuna gelen gelmiş geçmiş en iyi güncelleme olacağını belirtti.

 

PUBG Mobile 12. Sezon açılışına yaklaşırken bir çok yeniliğide beraberinde, partnerleri aracılığı ile tanıtmaya başladı. Açıklanan yenilikler arasında oyuncuların uzun zamandır talep ettiği ve beklediği, Ölüm Kamerası geliyor. Son zamanlarda hileninde yoğun olarak göründüğü PUBG Mobile oyununda oyuncular Ölüm Kamerasını izleyip ölümünden ders almak istiyordu. Anlayacağımız 0.17.0 Güncellemesi ile birlikte Ölüm Kamerası eklenecek.

 

 

PUBG Mobile 12. Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

 

PUBG Mobile 11. sezonu 3 Mart 2020 tarihi itibari ile son bulacak, ardından 8 Mart tarihine kadar hazırlık döneminde olacak oyun ardından 9 Ocak Sabah saatler 05:00 gösterdiğinde PUBG Mobile 12. Sezon resmi olarak çıkışını yapmış olacak.

 

PUBG Mobile Harita Yenilikleri

 

Erangel Harita Güncellemesi

 

PUBG Mobile Sezon 12 Erangel

 

PUBG oyunlarının ilk haritası olarak çıkarılan Erangel haritasında büyük bir değişiklik yok. Şimdilik sadece optimizasyon ve dokularda geliştirilme yapılan haritada artık daha gerçekçi savaşlar yapabiliyor olacağız.

 

 

PUBG Mobile 12. Sezon Yeni Oyun Modları

 

Arcade Games

 

PUBG Mobile Arcade mode

 

PUBG Mobile 12. Sezonunda Arcade Games modunu aktif edecek. Arcade Games Erangel haritasının içerisinde belirlenen bölgelerde (Hastane, Okul ve Çiftlik bölgesi yakınlarında) eklenen mini oyun alanı eklenecek. Oyuncular bu modda belirlenen yerlere gidip mini oyunlar oynayıp ödül kazanma fırsatına varabilecek. Mini oyunlar içeriğinde eski atari oyunları olan Space War, Ördek Avı ve buna benzer oyunlar olacak. 

 

Extreme Cold

PUBG Mobile yeni oyun modu Extreme Cold yani ''İnanılmaz Soğuk'' modunda insanlar birbirini öldüremeyecek. İnsanların soğuk ve hayatta kalma ile savaşacağı modda Kapanan Alan içerisinde kalıp, zaman zaman hayvanları öldürüp karınlarını doyurması kimi zamanda soğuktan donmamak için ateş yakıp bir süreliğine ısınması gerekecek. İnsanların hayatta kalma becerilerinin en önemli seviyede olduğu bu modda adada bakalım kimler hayatta kalmayı başaracak.

 

Hardcore Mode

Geçtiğimiz dönemlerde oyuna eklenmiş fakat talep görmesine rağmen bir süre sonra kaldırılan mode Hardcore Mode 0.17.0 güncellemesi ile geri dönüyor. Hardcore Modu kısaca açıklamak gerekirse PUBG PC versiyonu şeklinde Mobile üzerinden oynamak oluyor. Yani oyun içerisinde hiç bir şekilde oto silah alma, mermi toplama, oto kapı açma, oto mermi değiştirme gibi özellikleri kullanmadan tek tek her şeyi bizzat kendinizin yapması gereken bir moddur.

 

 

PUBG Mobile 12. Sezon Yeni Silahı

 

PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesi ile oyuna yepyeni silahı ''DBS'' geliyor. Sadece droptan çıkacak olan çift varilli pompalı silah yakından inanılmaz seviyelerde hasarlar çıkarmamızı sağlayacak. Silaha dürbün eklentileri eklenebilirken, red dot, holo, 2x, 3x, 4x, 6x takılabilecek. Yine de kullanımı için yakın savaş önerilmektedir.

 

PUBG Mobile yeni silah dbs

 

 

PUBG Mobile 0.17.0 Tüm Yenilikleri

 

- Yeni Taktiksel İşaretçiler: PUBG Mobile 12. sezonu ile birlikte oyunu daha taktiksel savaşların gerçekleşmesi adına oyuncular tarafından kullanılabilen yeni işaret pingleri getirdi.
 

- Paraşüt Animasyonu: Oyuna bir çok yeni paraşüt animasyonları ekleniyor
 

- Renk Körü Modu: PUBG Mobile haritasında kullanabileceğiniz Renk körü modu aktifleştirildi.
 

- Yeni Araba Modelleri: UAZ ve Dacia arabalarına Erangel mapine özel yeni modeller getirildi. Şimdilik sadece Erangel haritası için geçerli olacak olan modeller, ilerleyen zamanlarda diğer haritalarada eklenecek gibi gözüküyor.


- Ölüm Kamerası: PUBG PC platformunda aktif olarak çalışan fakat PUBG Mobile için henüz gelmeyen özellik, 0.17.0 güncellemesi ile birlikte oyuna ekleniyor.

 


PUBG Mobile Sezon 12 Royal Pass Detayları

 

Bir önceki paylaştığımız PUBG Mobile haberimizde sızdırılan bazı kostümlerin içerisinde yer aldığı Royal Pass ödüllerinde yepyeni, birbirinden güzel kostümler bizleri bekliyor. 12. Sezonun konsepti özellikle robotic ve arcade temalı bir şekilde tasarlanıyor. Paylaşılan bir kaç kostüm şu şekilde,

 

PUBG Mobile skin

 

PUBG Mobile skin

 

PUBG Mobile skin

 

PUBG Mobile bagPUBG Mobile bag

 

PUBG Mobile hatPUBG Mobile hat

 

PUBG Mobile Paraşut animasyonPUBG Mobile Paraşut animasyon

 

 

Sen de PUBG Mobile 12. Sezonuna bomba gibi girmeye hazır mısın? Hemen en ucuz PUBG Mobile Unknown Cash satın al. Yeni sezonun yeni içeriklerine ilk sen sahip ol! 


PC Oyun Haberleri
Riot Games FPS Oyunu Valorant Duyuruldu!
<< Önceki Haber

Riot Games FPS Oyunu Valorant Duyuruldu!

Amerikanın dünyaca ünlü oyun firması Riot Games, hali hazırda duyurduğu FPS oyunu Project A üzerinde bir isim değilişikliğine giderek Valorant oyununu tüm dünyaya sundu. Piyasadaki FPS oyun kısırlığını gören ve bunun üzerine çalışmalarını 4 sene önce başlattığını belirten Riot Games ekibi büyük beklentilere karşı oyunun tüm detaylarını açıkladı. Bugun itibari ile FPS oyunu Valorant adı ile açıkla

02 Mart 2020, 17:23
PC Oyun Haberleri
LoL Taktik Savaşları Set 3 Galaksiler Sınıf ve Kökenleri
Sonraki Haber >>

LoL Taktik Savaşları Set 3 Galaksiler Sınıf ve Kökenleri

Bugün itibari ile League of Legends PBE test serverinde oynanışa açılan Taktik Savaşları Set 3 Galaksiler güncellemesi karşımızda. Uzay ve yamanında adını taşıdığı galaksi konseptli kostümlerin kullandığı şampiyonların öncelikle olarak eklendiği yamadaki tüm Şampiyonları, sınıflarını ve kökenlerin özelliklerini sizinle paylaşıyor olacağız. Bu gibi Taktik Savaşları Set 3 Galaksiler hakkındaki tüm

04 Mart 2020, 16:38
Arama sonuçları