PUBG - Survivor Pass: Vikendi Karşınızda!

PUBG - Survivor Pass: Vikendi Karşınızda!

PUBG'nin en yeni BattlegroundVikendi yayınlandı! Hemen yeni Survivor Pass: Vikendi satın alarak siz de savaşa katılabilirsiniz. Survivor Pass: Vikendi Sanhok ile gelen Event Pass'a benzer bir paket içeriyor fakat pakette ek olarak 100'den fazla yeni seviye mevcut. Yeni kostümlere ve ödüllere erişerek Vikendi haritasına uygun bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

PUBG Survivor Pass Vikendi

 

Daha önceki gibi tüm oyuncular ücretsiz olarak basit Survivor Pass erişimine sahip olacak. Bu sayede herkes yepyeni görünüme sahip olabilecek. Atlanan her seviyede yepyeni bir kupon sahibi olacaksınız ve bu kuponları Survivor Pass süresince kupon mağazasından istediğiniz eşyayı almak için kullanabileceksiniz. Yeni paketin tüm içeriğine sahip olmak isteyenler ise ek ücret karşılığında Premium Survivor Pass alarak ayrıcalıklı 60 skin ve bir çok emote sahibi olacağı gibi premium görevleri tamamlayarak harika ödüller kazanacak. Oyun içerisinde veya PUBG sitesinde hangi ödülleri alabileceğinizi detaylı olarak görebilirsiniz.

 

PUBG Survivor Pass Vikendi Skins Kostüms

 

Katılmak için tek yapmanız gereken oyunu oynamak ve Survivor Pass görevlerini tamamlayarak Survivor Pass seviyenizi yükseltmek. Beginner, Daily, Weekly, Premium ve Challenge görevleri mevcut. Fakat bazı görevler ve ödüller sadece Premium Pass sahiplerine özel. Harika ödülleri kazanmak için 10 haftalık süreçte mümkün olduğunca fazla görev yapın!

 

 

PUBG Survivor Pass Vikendi Missions Gorevler

 

Aynı zamanda Playerunknown Battlegrounds Steam kış indirimleri süresince indirimli! Gamesatış’tan Steam indirimine ek indirimlerle ve en ucuz fiyatlarla PUBG ve tüm içeriğini alabilirsiniz. 


Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile'ın Yeni Haritası Vikendi İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu !
<< Önceki Haber

PUBG Mobile'ın Yeni Haritası Vikendi İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu !

Pubg Mobile hayranlarına müjdeli bir haberimiz var. PUBG, yeni harisatı Vikendi'ye yakın zamanda kavuşuyor. PUBG'nin test sunucularında halihazırda deneniyor olan kış temalı karlı Vikendi haritası; 19 Aralık tarihinde PC platformu için ve 20 Aralık tarihinde saat 02.00'da mobil platform için yayınlanıyor ancak mobil platformundaki oyuncular haritayı ilerleyen tarihte oynayabilecek. Android ve İOS o

19 Aralık 2018, 12:02
PC Oyun Haberleri
Fortnite'ın 14 Günü Etkinliği Başladı!
Sonraki Haber >>

Fortnite'ın 14 Günü Etkinliği Başladı!

Epic Games, Fortnite oyuncularını sevindiren bir etkinlik getiriyor. Fortnite yılını kutlamak için yapılan bu etkinlik hem Battle Royale hem de Dünya'yı Kurtar'da iki hafta sürecek. Battle Royale İçeriği Haritanın çeşitli yerlerine yılbaşı ışıkları ve süslü çalıları yerleştirilmiş. Savaş Otobüsü'nden atladıktan sonra Kartopu Atar'a sarılabilirsiniz. Çalıların içine saklanarak pusu kurabilir d

19 Aralık 2018, 13:07
Arama sonuçları