PUBG'ye Antrenman Haritası Geliyor

PUBG'ye Antrenman Haritası Geliyor

 

Battle Royale oyun türünün gündemden düşmeyen oyunu PUBG, yeni bir içerikle karşımıza çıkıyor. Brendan Greene, paylaştığı bir tweet ile, oyuna yeni içerikler ekleneceğini belirtmişti. Detaylı bir bilgi paylaşılmadığı için, oyuncuların aklında birden fazla ihtimal vardı. Bu yeni içeriğin ise 2x2 km'lik bir antrenman haritası olduğu ortaya çıktı. 


PUBG Antrenman Modu Neler İçeriyor ?

Paraşüt iniş bölgesinin yanı sıra, bomba fırlatma, yakın dövüş, parkur, yakın silahlı ve iç mekan silahlı çatışma bölgeleri içeren bir haritadan bahsediyoruz. CS:GO oyuncularının aşina olduğu sabit ve hareketli hedefler de antrenman moduna eklenmiş. Hareket rampaları ve araçlar için özel pistlerin de yer aldığı antrenman modunda her türlü ekipmanı test edebiliyoruz. Tahmin edildiği üzere harita şu anki haliyle kalmayacak ve geliştirilmeye devam edecek. 
PUBG Antrenman modunu 5 ile 20 oyuncu arasında oynayabileceksiniz. Önümüzdeki aylarda oynanabilir olacağı belirtilen PUBG Antrenman Haritasının paylaşılan görüntülerini de sizlere sunuyoruz. Keyifli oyunlar ! 

 

 

 

 

 

 

 


PC Oyun Haberleri
Devil May Cry 5 Çıkış Tarihi Açıklandı
<< Önceki Haber

Devil May Cry 5 Çıkış Tarihi Açıklandı

Gamescom2018 ile merakla beklenen birçok oyunun fragmanını görmüş olduk. Bunların içinde sürpriz bir şekilde E3 fuarındaki Xbox etkinliğinde gösterilen Devil May Cry 5 de yer alıyor. Gamescom2018'de yeniden boy gösteren oyunun çıkış tarihi de açıklandı. 8 Mart 2019'da oyuncularla buluşacak olan Devil May Cry 5; PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilecek. Yayınladıkları fragman

23 Ağustos 2018, 11:00
PC Oyun Haberleri
BIOMUTANT Hakkında Ne Biliyoruz ?
Sonraki Haber >>

BIOMUTANT Hakkında Ne Biliyoruz ?

THQ Nordic'in yeni yapımı olacak Biomutant'ı hepimiz merakla bekliyoruz. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, oyun hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Biomutant, masalsı bir Kung-Fu RPG oyunu. Açık dünyada mutant yeteneklerinizi karıştırıp değişik bir oynanış mekaniği ile maceraya atılıyoruz. Geliştirici ekibin verdiği bilgilere göre, oyunda topladığımız parçalar, sahip

27 Ağustos 2018, 13:48
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları