Rage 2'nin Silah ve Yeteneklerine Ait Detaylı Video Yayınlandı

Rage 2'nin Silah ve Yeteneklerine Ait Detaylı Video Yayınlandı

Daha önceki haberimizde Rage 2'ye ait oynanış videosu yayınlamıştık.

PC Oyunları
Rage 2'nin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı!

Rage 2'nin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı!

Oyunseverler tarafından büyük bir merakla beklenen Rage 2'den 16 dakikalık yeni oynanış videosu yayınlandı.    Geçtiğimiz hafta sona eren Pax East etkinliğinde yer alan Bethesda, etkinlik kapsamında yeni çıkacak oyunlarını tanıttı. Merakla beklenen oyunu Rage 2'nin oynanış fragmanı yayınlandı. Aksiyon dolu oyun, bir çok oyuncu tarafından Mad Max'e benzetiliyor.   Bethesda, Rage 2'yi Steamde satışa

01 Nisan 2019, 12:44

14 Mayıs 2019 tarihinde piyasaya çıkacak olan Rage 2'den yeni ve detaylı bir oynanış videosu daha geldi.

Videoda daha çok silahlara, silah özelliklerine ve yeteneklere detaylı olarak yer verildiğini görüyoruz. Aksiyon mekaniklerinin tavan yaptığını oyun, FPS oyunlarını sevenler için epey merak uyandırıyor. 

Silah kullanımı konunsunda Doom'u anımsatan Rage 2'nin yapımcılar Doom'un oyun motorunu kullanmışlar. Grafikleri oldukça güzel görünüyor.

Diğer FPS oyunlarından farklı olarak fantastik silahlara yer veren Rage 2, rakiplerini bir süre ortadan kaldırabilir. Fallout 76 ve Just Cause serisini geliştiren Avalanche Studio'nun aksiyon konusunda tercübeli olduğunu biliyoruz. 

Bunlara ek olarak geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Bethesda oyunun sadece Epic Games'de değil Steam'de de yer alacağını duyurdu.

 

 

Siz de hemen Rage 2'nin aksiyon dolu dünyasına katılmak için Gamesatış üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde ön siparişverebilirsiniz.


PC Oyunları
Yeni Korku Oyunu Interpoint Erken Erişime Açılıyor!
<< Önceki Haber

Yeni Korku Oyunu Interpoint Erken Erişime Açılıyor!

Bağımsız geliştiricilerin çoğunlukla ürettikleri korku oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor. Geçtiğimiz dönemlerde duyurulan ve özellikle grafikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Interpoint 15 Nisan 2019 tarihinde Steam üzerinde erken erişime açılacak. Uzayda ve paralel evrenler arasına geçen Interpoint Sci-Fi temalı oyunları sevenler tarafından merakla bekleniyor. Sci-Fi ve korku temasını

10 Nisan 2019, 12:02
PC Oyunları
Fortnite Canlandırma Minibüsleri Nerelerde Bulunur?
Sonraki Haber >>

Fortnite Canlandırma Minibüsleri Nerelerde Bulunur?

Canlandırma Minibüsleri Fortnite oyununa v8.30 yamasıyla eklenen yeni bir özellik. Bu haberimizde oyunda canlandırma minibüslerini nerede bulabileceğinizi sizinle paylaşıyoruz.    Fortnite yapımcısı Epic Games bilindiği üzere oyunu sürekli geliştirmeyi amaçlıyor. Düzenli olarak uygulanan yamalarla Fortnite oyununun yeniliklerle dolu olduğunu görüyoruz. Apex Legends oyununun bomba gibi çıkışı ve Bat

11 Nisan 2019, 13:19
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları