Rainbow Six: Siege 2. Sezonda Gelecek Yeni Operatörlerin Özellikleri Sızdı

Rainbow Six: Siege 2. Sezonda Gelecek Yeni Operatörlerin Özellikleri Sızdı

Rainbow Six Siege’in gelecek sezonunda gelecek iki yeni operatör hakkında çok önemli bilgiler çoktan sızdırılmış olabilir. Yeni sezon Operation Brunt Horizon yeni başlamışken, önümüzdeki sezonda gelecek iki yeni karakterin özellikleri sızdı.

 

Rainbow Six: Siege'in her sezon iki yeni operatör ekleyeceğini biliyorduk ancak detayları ve özellikleri bir kullanıcı tarafından sızdırıldı. Yeni karakterlerin biri Birleşik Devletler Gizli Servisinden ve diğeri Danimarkalı operatör. Danimarkalı karakter "kameralara görünmez" olacak ve Caveira'nın yeteneğine benzer sessiz hareket edecek. Yeni Danimarkalı karakter, gizli oynamayı seven oyuncular için ideal bir operatör olacağa benziyor. ABD’li karakter ise, düşmanların flaş ve sis bombası saldırılarını savunmak için özel bir cihaza sahip olacak. 


Sızıntıya göre henüz çıkış tarihi açıklanmayan gelecek sezonda yeni eklenecek karakterler dışında "KAFE" haritasının yenilenmiş halini göreceğiz. GameSatış güvencesi ile Steam indirimine ek indirimlerle en ucuz fiyatlarla Rainbow Six Siege ve tüm ek paketlerini satın alabilirsiniz. 


Mobil Oyunlar
Yeni PUBG Mobile Güncellemesi Geldi!
<< Önceki Haber

Yeni PUBG Mobile Güncellemesi Geldi!

Tencent Games’in PUBG Mobile için getirdiği güncelleme ile Pubg PC versiyonunda da olan Tukshai aracını ve G36C silahını oyuna eklendi.   Tencent Games, PUBG Mobile için 1.7 GB boyutunda yeni bir güncelleme yayınladı. PUBG Mobile için gelen güncelleme ile birlikte yeni silahlar, araçlar ve hava durumları oyuna eklendi.    Göze çarpan en önemli değişiklik, dinamik havanın eklenmesi. Oyuncular artık

13 Mart 2019, 16:18
PC Oyunları
Halo: The Master Chief Collection PC'ye Geliyor!
Sonraki Haber >>

Halo: The Master Chief Collection PC'ye Geliyor!

PC oyuncularının her zaman hayalini kurduğu Halo oyunu sonunda PC platformuna çıkmaya hazırlanıyor. Halo: The Master Chief hikayesi artık PC'de de oyunseverlerle buluşacak. Microsoft Store ve Steam platformlarında yayınlanacak olan Halo oyunu indirimli fiyatlarıyla GameSatış sitesinden satın alınabilecek!   343 Industries tarafından 2014 yılında Xbox One için çıkarılan Halo: The Master Chief Collec

13 Mart 2019, 17:31
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları