Red Dead Redemtion 2'ye Gun Rush Geldi

Red Dead Redemtion 2'ye Gun Rush Geldi

Red Dead Redemption 2’nin kısa süre önce çevirim içi çok oyunculu modu olan Red Dead Online beta sürümü ile çıkmıştı. Battle Royal modu olan Gun Rush oyuna yeni gelen güncelleme ile beraber yayınlanmış oldu.

 

İlk ve tek vahşi batı temalı Battle Royal oyun modu olan Red Dead Redemption 2 oyunseverler tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyordu. 

 

2018 yılına damgasını vuran oyunlar arasında birinciliği elden bırakmayan RDR 2, gelen güncellemelerle her geçen gün gelişmeye devam ediyor. 

 

Red Dead Online Beta'sının yeni Battle Royal modu olan Gun Rush'da 32 oyuncuya kadar bir arada oynamak mümkün. Tıpkı diğer Battle Royal modu oyunlarındaki gibi daralan bölgede mücadele eden oyuncular hayatta kalmak için silah ve mühimmat bulmak zorundalar. 

 

Bu modda ister tek başınıza isterseniz de takımınızla birlikte mücadele edebileceksiniz. 

 

Rockstar RDR 2'ye bununla sınırlı kalmadan bir çok özellik daha getirmeyi planlıyor. Bunlardan bir kaçı, günlük meydan okumalar, yenilenmiş kelle ödülü sistemi ve oyuncuların kullanımlarını kolaylaştıran etkileşim ve bir çok değişiklikte mevcut. 

 

Gelecek olan diğer güncellemelerde ise hikaye moduna ek görevler gelecek. Farklı rekabet modlarının da gelmesi beklenen oyun kendini bu anlamda bayağı geliştirecek diyebiliriz. 

 

Online modunun bir kaç ay daha beta aşamasında kalacağını belirtilen Rock Star ekibi daha sonra oyunu Red Dead Online ve RDR 2 olacak şekilde ayırmayı planlıyor.

 

 

 

 


PC Oyunları
League of Legends Prestij Puanları ve Kostümleri
<< Önceki Haber

League of Legends Prestij Puanları ve Kostümleri

Riot Games, League of Legends için yeni duyurduğu Prestij Kostümleri için geçerli Prestij Puanı sistemini açıkladı.   Bu sisteme göre yeni çıkacak olan Prestij Kostümleri oyun mağazasından sadece Prestij Puanı ile satın alınabilecek. Prestij Kostümler bir yıl boyunca mağazada kalacak ve yeterli Prestij Puanı olan her oyuncu bu kostümleri alabilecek. 2019 yılına ait Prestij Kostümleri 1 Şubat 2020 s

11 Ocak 2019, 14:35
PC Oyunları
Geralt, Şubat Ayında Monster Hunter:World’e Geliyor
Sonraki Haber >>

Geralt, Şubat Ayında Monster Hunter:World’e Geliyor

Monster Hunter: World 2018'deki en iyi oyunlardan biriydi. Geliştirici Capcom, oyunu yeni güncellemeler ve işbirlikleri ile canlı tutuyor. Geçen yıl Final Fantasy 14 ve Horizon: Zero Dawn ile işbirliği yapan firma şimdi Witcher 3 ile yeni bir işbirliği yaptıklarını duyurdular.     — Monster Hunter (@monsterhunter) 11 Ocak 2019   Capcom, Iceborne adı verilen Monster Hunter: World için bir güncelle

11 Ocak 2019, 17:03
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları