Resident Evil 2 Remake Demosu 1 Milyon Kullanıcıyı Aştı

Resident Evil 2 Remake Demosu 1 Milyon Kullanıcıyı Aştı

Capcom firmasının üstüne titrediği oyun Resident Evil 2 Remake'in demosu yayınlandı. 2019 yılının en çok beklenen oyunları listesinde başlarda yer alan oyunun demo versiyonu 1 milyon kişi tarafından indirildi. Steam ve diğer platformlarda ilginin yoğun olduğu oyun iyi bir başlangıç yaptığı görülüyor. Avrupa ve Amerika'da oynayan oyuncuların sayıları oldukça fazla. İşin ilginç yanı oyunu indirenlerin sadece %30'u oyunun demo süresini tamamlayabilmiş.

 

Eski ve yeni oyuncuları bu oyunda toplayabilen yapım, senenin en iddiaalı korku oyunlarından biri olacaktır. The Last of Part 2'nin de bu sene çıkacağını düşünersek iki oyun arasında kıyasıya bir rekabet yaşanacağını düşünüyoruz.

 

 

Ufak bir not: Oyun Denuvo tarafıdan korunacak. Her ne kadar koruma süresi bazı durumlarda kısa sürsede, istisna durumlarda bu koruma uzun sürebiliyor.


PC Oyun Haberleri
Geralt, Şubat Ayında Monster Hunter:World’e Geliyor
<< Önceki Haber

Geralt, Şubat Ayında Monster Hunter:World’e Geliyor

Monster Hunter: World 2018'deki en iyi oyunlardan biriydi. Geliştirici Capcom, oyunu yeni güncellemeler ve işbirlikleri ile canlı tutuyor. Geçen yıl Final Fantasy 14 ve Horizon: Zero Dawn ile işbirliği yapan firma şimdi Witcher 3 ile yeni bir işbirliği yaptıklarını duyurdular. — Monster Hunter (@monsterhunter) 11 Ocak 2019 Capcom, Iceborne adı verilen Monster Hunter: World için bir güncelle

11 Ocak 2019, 17:03
Steam Oyun Haberleri
Türk Yapımı Dark Inside İçin Yeni Fragman Geldi!
Sonraki Haber >>

Türk Yapımı Dark Inside İçin Yeni Fragman Geldi!

Türk geliştirici ekip G-Tech Atölye tarafından yapılan Dark Inside, geçtiğimiz yıl içerisinde duyurulmuştu. Steam üzerinden indirilebilecek olan oyundan geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman geldi. 2019 yılında yayınlanması beklenen Dark Inside’ın yeni fragmanı yayınlandı. Hırsızlık ve Battle royale temasını birleştiren oyunda, 12 kişi aynı anda oynayabiliyor. Amaçları ise birbirleri ile mücadele e

14 Ocak 2019, 11:03
Arama sonuçları