Sonbahar 2020 Steam Oyun Festivali Başladı!

Sonbahar 2020 Steam Oyun Festivali Başladı!

Steam Oyun Festivali 2020 Sonbahar dönemi için şu an bizleri katılmaya davet ediyor! 

 

 

Oyna Oyna Bitmez!


Yüzlerce oyun yüzlerce geliştirici demek. Bu kadar fazla sayıda oyunu deneyimlemek de biz oyuncular için cennetle eş değer desek abartmış olur muyuz? Hiç de değil! 

 

O Festival Bu Festival

Katılmak istiyoruz, evet! Çünkü bu sene de her sene olduğu gibi geliştirici sayısı artmaya devam ediyor. Gelişen teknolojinin oyunlara olan olumlu etkisi de yasdsınamaz bir gerçek olarak karşımızda duruyor. Geliştirici sayısı artıkça hem festivale olan ilgi artıyor hem de oyun sayısı... Bu festivalde her şey birbirini pozitif yönde tetikliyor!

 

Sonbahar 2020 Festivali


Geliştirmesi devam eden oyunlar  "Sonbahar 2020 Festivali"  içinde demo olarak sunuluyor ve yüz binlerce hatta milyonlarca kullanıcı bu oyunları oynama fırsatı yakalıyor. 

 

Oyunlar tanıtılıyor, oynanıyor ve kimi geliştiriciler bu festivalde oyununu deneyenlere özel kupon kodları sağlayıp indirim verebiliyorlar.

 

Geliştiricilerle Birebir Görüşme Fırsatı


İşte bambaşka bir fırsat daha!


Oyun geliştiricileri videokonferans aracılığıyla belirlenen saatlerde meraklı oyuncularla buluşuyor ve feedback alıyor, merak edilen soruları yanıtlıyor ve övgüleri topluyorlar. Oyunun geliştirme safhasında onlarca kullanıcıdan fikir almak, geliştirici için de bulunmaz bir nimet. Günümüzde herkes oyun konusunun bir yerlerinde profesyonelleşti neticede... 

 

Ne Zamana Kadar Devam Edecek? 


Bu muhteşem deneyim 13 Ekim 2020'ye kadar devam edecek ama elimizi çabuk tutmamızda fayda var zira bunca oyun başta da belirttiğimiz gibi; oyna oyna bitmez!

 

Steam'in ilgili sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsin! 


Steam Oyun Haberleri
Steam 2020 İndirim Tarihleri Belli Oldu!
<< Önceki Haber

Steam 2020 İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Steam her sene olduğu gibi bu sene de büyük indirim dönemleri ile oyuncuları heyecanlandıracağa benziyor. Önümüzdeki günlerde başlaması beklenen Steam Sonbahar İndirimleri ve yaz indirimleri dışında büyük olan Steam Kış İndirimleri tarihleri sızdırıldı. Steam, her sene gerçekleşen mevsim indirimleri oyuncular tarafından dört gözle bekleniyor. Steam resmi açıklaması olmasa da her sene olduğu gibi

05 Ekim 2020, 10:20
PC Oyun Haberleri
Valorant Yeni Ajan Skye Duyuruldu!
Sonraki Haber >>

Valorant Yeni Ajan Skye Duyuruldu!

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan ve oyun dünyasına damgasını vuran FPS oyunu Valorant için yeni ajan duyuruldu. Halen süren ikinci sezonunun sonuna yaklaşırken üçüncü kısım ile birlikte oyuna eklenecek yeni haritalar, silahlar ve yeni ajan duyurusu geldi. Valorant 3. sezon ile gelecek yeniliklerin yanında yeni bir ajan da duyurdu. Skye adını taşıyan yeni ajan tanıtım videosunda yetene

09 Ekim 2020, 13:08
Arama sonuçları