Steam’de Yeni Bir Soluk: Interpoint

Steam’de Yeni Bir Soluk: Interpoint

2021 Ocak ayında Büyük Güncelleme EP 1-3 ile Steam platformunda oyunseverlerin karşısına çıkacak şimdiki nefis oyunumuz Interpoint. Oyunun çıkış serüveni tam 1,5 yıl sürdü. 

 

Oyundan kabaca bahsedecek olursak korku elementleri olan bir puzzle oyunu diyebiliriz. Tabi bunun ötesinde enfes bir hikayesi, zekice kurgulanmış anlatımı ve adeta bir şölen tadında olan görselleri var.

 

Interpoint’te Photon Gun ile paralel dünyalarda seyahat ediyor ve Delta Laboratuvarları gerçekte neye tanıklık etti anlamaya çalışıyoruz. 

 

 

 

 

Interpoint Hakkında

 

Yıl 2032.

 

Bilimsel şirket Delta Labaratuvarları, paralel boyut çalışmaları yapılan bir yer. 

 

Biz oyunda Harry German olarak yer alıyoruz. Tamamen insanlık yararına çalışmalarımız var fakat bir şeyler yanlış gidiyor ve evimizden çok uzak bir yerde sıkışıp kalıyoruz. Oyunda bu dünyalar arasındaki ipuçlarını ve tuhaf bağlantıları bulmak için boyutlararası seyahatler gerçekleştiriyoruz. 

 

Laboratuvarda gerçekte neler olduğunu ve nasıl geri döneceğimizi anlayacak, bulacak ve fark edeceğiz!

 

 

 

 


Sİlahlar ve Özel Güçler

 

Konusuyla fantastik tüm roman, dizi ve filmlerden parçalar barındıran Interpoint’te aynı zamanda dünyanın radyasyon gibi korkutucu ama gerçek ögelerine de ustaca yer verilmiş. 

 

Photon Gun, oynanışın ana elementi. Bu cihaz çevredeki farklı enerji tiplerini emebiliyor ve bunu puzzle’ları çözmek için kullanıyoruz. Isı radyasyonu da emrimize amade. Isı radyasyonu sayesinde camı ve ince yüzeyleri eritebiliyoruz. “Güç Alanı” sayesinde düşmanları kavrıyor ve onların yerde kalmalarını sağlıyoruz. Radyoaktif göletleri kullanarak gama radyasyonu absorbe ediyoruz. Aynı zamanda fiziksel objelerle etkileşim kurabiliyoruz.

 

Gizli geçitler bulabilir, puzzle’ları çözmek için kendi yöntemlerini keşfedebilir ve yaratıcılığını uçlarda yaşayabilirsin çünkü puzzle’ların çoğu farklı yollarla çözülebilir nitelikte!

 

 

 


 

 


Dahası Var

 

Interpoint’te kurgulanan yarı fantastik dünyanın birkaç büyük avantajı mevcut:

 

- İnsanların paralel evrenlere duyduğu merak (ve paralel evrenlere dair en ufak bir kanıtın bile var olmaması). Oyunda boyutlararası seyahatler mevcut. 
Oyundaki puzzle’ları farklı yollarla çözebilmemize olanak veriliyor. 

 

Interpoint, Delta Laboratuvarlarını “hayalini bile kuramayacağın her şeyle tanışabileceğin yer” diye tanımlıyor. Delta Laboratuvarlarını ve paralel dünyaları keşfetmemize oldukça az bir süre kaldı. 

 

- Boyut 51’deki Kara Orman’dan Dark Sun’daki gerçeküstü manzara ve antik medeniyetlerin tapınaklarına kadar çok fazla değişik yeri Interpoint'te ziyaret edeceğiz. Kurgulanan dünyanın gerçeklikle olan bağlantısını tam olarak açıklayabilecek kelimeyse "sürreal". İçten içe var olmasını istediğimiz, dünyada karşılaşmamız halinde muhtemelen büyük zaratlar göreceğimiz raddyoaktif maddelerle haşır neşir olabildiğimiz dünyalar var burada.

 

 

Sabırsızlıkla Interpoint'in ilk büyük güncellemesinin çıkacağı Ocak 2021'i bekliyoruz!

 

 

GameSatış güvencesiyle en ucuz Steam Cüzdan Kodu satın al ve 16,24 TL fiyat etiketi belirlenen oyuna Ocak 2021'de sahip ol!


Steam Oyun Haberleri
GameSatış Büyük Instagram Yılbaşı Çekilişi - 2021 
<< Önceki Haber

GameSatış Büyük Instagram Yılbaşı Çekilişi - 2021 

14 yıldır güvenilir ve en ucuz oyun ve oyun içi alışveriş sitesi olarak hizmet vermemizin haklı gururunu yaşadığımız şu günlerde her sene olduğu gibi bu sene de dillere destan bir yılbaşı çekilişi ile karşındayız! Bu sene 9 farklı oyun türünde aynı anda çekiliş başlatacağız. Aşağıda adını verdiğimiz hangi oyunları oynuyorsan hepsinin çekilişine AYRI AYRI katılabilirsin. Çekilişe Katılım Detay v

25 Aralık 2020, 13:47
PC Oyun Haberleri
Valorant 2. Bölüm ile Yeni Karakter Yoru Geliyor!
Sonraki Haber >>

Valorant 2. Bölüm ile Yeni Karakter Yoru Geliyor!

Riot Games’in FPS oyunu Valorant için 2. bölüm Birlik ve beraberinde gelecek yeni karakter duyuruldu. Valorant, 12 Ocak yeni güncellemeyle birlikte gelen diğer değişikliklerin yanında, Valorant yeni karakter Yoru tanıtım videosu ile birlikte dikkat çekti. Yoru, oyuna bir Casus Düellocu olarak ekleniyor. Kısa mesafelere ışınlanma, rakiplerini flaşla kör edebilme ve Ultisi ile kendini görünmez hale

12 Ocak 2021, 14:24