Strange Brigade'in Çıkmasına Saatler Kaldı

27-08-2018

 

Merakla beklenen ve şu an Steam'de ön siparişte olan, Rebellion'ın yeni oyunu Strange Brigade, 28 Ağustos'ta oyuncularla buluşacak. 1930'lu yıllarda Mısır'da geçen Strange Brigade'in kökeni 4000 yıl öncesine dayanıyor. Kraliçe Seteki'nin tahttan indirilmesi ve isimsiz bir mezara hapsedilmesinden sonra, mezar 1930 yılında Edgar Harbin tarafından bulunur. İstemeden kraliçenin lanetine maruz kalan Harbin'in kurtarılması için, Birleşik Krallık, Suteki'yi yok etmeleri için dört kişilik ekibi Afrika'ya gönderir.
İşte o ekip, biziz. 

Strange Brigade ile Maceranın İçinde Kaybolacaksınız 


Takım oyunlarında, başarılı olmak için, iyi bir takım çalışması gerektiğini hepimiz biliriz. Strange Brigade'de başarlı olmak için takımımızla iyi bir iletişim ve sinerjiye ihtiyacımız var. Her karakterin kendine has silahlara sahip olduğu dört karakter görüyoruz. Silahların kendilerine özgü olmasının yanı sıra, karakterlerin kendilerine has becerileri de var. Co-op oynanışa sahip oyunda, Kraliçe'nin emrindeki mumyaları, ateş soluyan suikastçileri ve devasa akrepleri öldürmemiz gerekiyor. Eğer haritada farklı bir silah bulursak, bu silahı geliştirebiliyoruz. 
Strange Brigade için bugüne kadar yayınlanan videolar, bizi heveslendirmişti açıkçası. Oyunun çıkmasıyla birlikte, daha fazla içerikle karşınızda olacağız. Keyifli oyunlar !

 

Arama sonuçları