Strange Brigade'in Çıkmasına Saatler Kaldı

Strange Brigade'in Çıkmasına Saatler Kaldı

 

Merakla beklenen ve şu an Steam'de ön siparişte olan, Rebellion'ın yeni oyunu Strange Brigade, 28 Ağustos'ta oyuncularla buluşacak. 1930'lu yıllarda Mısır'da geçen Strange Brigade'in kökeni 4000 yıl öncesine dayanıyor. Kraliçe Seteki'nin tahttan indirilmesi ve isimsiz bir mezara hapsedilmesinden sonra, mezar 1930 yılında Edgar Harbin tarafından bulunur. İstemeden kraliçenin lanetine maruz kalan Harbin'in kurtarılması için, Birleşik Krallık, Suteki'yi yok etmeleri için dört kişilik ekibi Afrika'ya gönderir.
İşte o ekip, biziz. 

Strange Brigade ile Maceranın İçinde Kaybolacaksınız 


Takım oyunlarında, başarılı olmak için, iyi bir takım çalışması gerektiğini hepimiz biliriz. Strange Brigade'de başarlı olmak için takımımızla iyi bir iletişim ve sinerjiye ihtiyacımız var. Her karakterin kendine has silahlara sahip olduğu dört karakter görüyoruz. Silahların kendilerine özgü olmasının yanı sıra, karakterlerin kendilerine has becerileri de var. Co-op oynanışa sahip oyunda, Kraliçe'nin emrindeki mumyaları, ateş soluyan suikastçileri ve devasa akrepleri öldürmemiz gerekiyor. Eğer haritada farklı bir silah bulursak, bu silahı geliştirebiliyoruz. 
Strange Brigade için bugüne kadar yayınlanan videolar, bizi heveslendirmişti açıkçası. Oyunun çıkmasıyla birlikte, daha fazla içerikle karşınızda olacağız. Keyifli oyunlar !

 


PC Oyun Haberleri
BIOMUTANT Hakkında Ne Biliyoruz ?
<< Önceki Haber

BIOMUTANT Hakkında Ne Biliyoruz ?

THQ Nordic'in yeni yapımı olacak Biomutant'ı hepimiz merakla bekliyoruz. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, oyun hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Biomutant, masalsı bir Kung-Fu RPG oyunu. Açık dünyada mutant yeteneklerinizi karıştırıp değişik bir oynanış mekaniği ile maceraya atılıyoruz. Geliştirici ekibin verdiği bilgilere göre, oyunda topladığımız parçalar, sahip

27 Ağustos 2018, 13:48
PC Oyun Haberleri
Last Tide ile Okyanusun Dibinde Savaşmaya Hazır Mısınız ?
Sonraki Haber >>

Last Tide ile Okyanusun Dibinde Savaşmaya Hazır Mısınız ?

Bir süredir Steam'de erken erişime sunulan Last Tide, oyunculara çok farklı bir deneyim sunuyor. Oyunun videolarını ilk izlediğimde, bana Abzu'yu anımsatmıştı. Ancak bildiğiniz üzere, Abzu'da elimizde silahlarla savaşmıyoruz. Last Tide'ı birçok oyundan farklı kılan da bu olsa gerek. Okyanusun derinliklerine, savaşması için gönderilen 100 dalgıç bulunuyor. Savaşırken köpek balıklarından kaçmak, ek

28 Ağustos 2018, 12:34
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları