This is The Police 2 Kapımızı Çalıyor

This is The Police 2 Kapımızı Çalıyor

This is The Police ile tanıştığımız Weappy Studio ve Darksiders, Black Mirror ve Biomutant gibi bir çok oyunun dağıtımcısı THQNordic, This is The Police 2'nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun, 2 Ağustos 2018'de bizlerle buluşacak. 
 

Oyunun yapımcılarından gelen bilgiye göre oyun "Görsel Roman" tarzında olacak.
 

Oyunumuz Sharpwood kasabasında geçecek. Kasabalılar ise çetin ve biraz zor insanlar. Bizim görevimiz ise devlet, halk ve mafya arasındaki dengeyi korumak. Ancak bir yandan da para kazanmamız gerekecek. Oyunun içerisinde bulmacalar da yer alacak. Başarı ve gelirimize, karakterlerle etkileşimimiz doğrudan etki edecek.

Oyunu merakla bekliyoruz. 


PC Oyun Haberleri
Zula Oyunda Aldığın ZA Kadar ZP Hediye
<< Önceki Haber

Zula Oyunda Aldığın ZA Kadar ZP Hediye

Ülkemizde en fazla oynanan Türk yapımı oyun Zula, oyuncularını sevindirecek "Aldığın ZA kadar ZP Hediye" kampanyasını yeniden başlattı.Oyunculara, 4 Temmuz saat 11:00'da başlayan kampanya ile, epin paketlerinden kazanılan ZA kadar ZP hediye edilecek. Kampanya, 6 Temmuz 2018 Saat 23:59'da sona erecek. Kaçırılmayacak bu kampanyadan mutlaka yararlanın. İyi oyunlar dileriz.

04 Temmuz 2018, 11:48
PC Oyun Haberleri
Point Blank Aldığın NG Kadar %5 Fazlası Hediye
Sonraki Haber >>

Point Blank Aldığın NG Kadar %5 Fazlası Hediye

Point Blank oyuncularını sevindirecek kampanya başladı. 6-15 Temmuz arasında yararlanabileceğiniz bu kampanyada Kredi kartınız, E-pin, ya da GPay ile yüklediğiniz NG'nin %5 i kadar ek NG kazanabiliyorsunuz. Bitmedi ! Her 50.000 NG'lik yüklemeye 1 MVP kasası hediye. Bu kampanya kaçmaz, bizden söylemesi. Bol galibiyetli oyunlar dileriz.

06 Temmuz 2018, 12:47
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları