Total War Saga: Thrones of Britannia Çıktı

04-05-2018

Creative Assembly bünyesinden geliştirilip, 3 Mayıs 2018 tarihinde SEGA tarafından hayranlarının beğenisine sunulan efsanevi strateji oyun serisi Total War’un son oyunu Total War Saga: Thrones of Britannia çıktı! Thrones of Britannia’nın çıkışı ile birlikte Total War bizleri heyecanlandırmakla kalmadı, tam on bir yıl aradan sonra bizleri yeniden Britanya topraklarının o eşsiz dokusuna götürdü. Thrones of Britannia’da seçebileceğiniz toplamda tam 10 adet topluluk var fakat bu topluluklar da kendi aralarında bölgesel olarak 5’e bölünmüş durumda. Bu toplulukların bilgileri de şu şekilde,

İngiliz Krallıkları: Mierce, Batı Seaxe, 
İskoç Krallıkları: Circenn, Mide, 
Gal Krallıkları: Strat Clut, Gwined, 
Büyük Viking Ordusu: Doğu Engle, Northymbre, 
Viking Deniz Kralları: Sudreyar, Dyflin

Bu beş bölgenin kendine özgü özellikleri olduğu gibi, aynı bölgede bulunan toplulukların da birbirlerinden farklı özellikleri bulunmakta; örneğin, siz İskoç krallığından Circenn topluluğunu seçtiniz ve aynı krallık altında Mide topluluğu ile birlikte barınıyorsunuz. Aynı bölge ve krallık altında olsanız da Mide’ler ile aranızda askeri ve kültürel bağlamda birçok farklılık bulunacaktır. Bu yüzden oyuna başlamadan önce seçeceğiniz topluluğu iyi belirleyin ve devasa büyüklükteki savaşlara hazır olun! 

 

Total War Saga: Thrones of Britannia oyununu en uygun ve en ucuz fiyatla GameSatış sitesinden satın alabilir, bizlere Facebook, Twitter, Instagram ve Steam sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. 
 

Arama sonuçları