Ücretsiz Battle Royale Apex Legends Çıktı!

Ücretsiz Battle Royale Apex Legends Çıktı!

EA ve Respawn Entertainment PC, PlayStation4 ve Xbox One'da mevcut ücretsiz bir battle royale deneyimi olan Apex Legends'ı piyasaya sürdü. Titanfall evreninde yer alan Apex Legends, battle royale türünü benzersiz karakterler, kadro tabanlı oyun, yenilikçi mekanikler ve daha birçok şey ile canlandırıyor.

 

Apex Legends, benzersiz bir Respawn tadıyla bir kadro tabanlı battle royale deneyimi sunuyor. Oyuncular, her biri kendine özgü yetenekleri ve oyun stilleri olan sekiz karakterden birini seçecek ve ayakta kalan son takım oyunu kazanacak. Savaşçılar, haritadaki son düşman faaliyetlerini görebilen İzleyici Bloodhound, ekip arkadaşlarını koruyan ve ölümün eşiğine geri getirebilecek bir savaş doktoru Lifeline gibi benzersiz karakterlerden birini seçebilirler. 

 

Apex Legends, oyuncuların maça başlamadan önce yapacakları türe yenilikler getirmiş görünüyor. Oyuncular başlamaya hazır olduklarında, sistemi ile düşme noktalarını seçebilecekler. 

 

Apex Legends'ın ilk sezonunun Mart ayında başlaması planlanıyor ve oyunculara oyun yoluyla kazanılan özel kozmetik ürünlere erişmek için bir Battle Pass satın alma fırsatı verecek. Apex Legends, her temalı mevsimde yeni bir silah, yeni efsaneler, yeni deriler ve daha fazlası şeklinde oyuna yeni içerik getiren mevsimsel bir model izleyecektir.
 


<< Önceki Haber

Mortal Kombat'ın Detayları Gelmeye Devam Ediyor

Çıkışına tam olarak 2 ay kalan Mortal Kombat 11 günden güne bizimle paylaşılan detaylar ile heyecanımızı katlıyor. Daha önce yaptığımız haberimizde oyuna Scooby-Doo'daki Shaggy'nin eklenebileceği ihtimalini belirtmiştik. Bugünkü haberimiz ise daha çok oynanışla alakalı.     Mortal Kombat 11 mağazasına eklenecek olan kozmetik ürünler oynanışı etkilemeyecek. Bizlere ayrıntılı bir kıyafet ve kozmetik

04 Şubat 2019, 22:58
PC Oyunları
Fortnite'a Yeni Silah Geliyor!
Sonraki Haber >>

Fortnite'a Yeni Silah Geliyor!

7'den 77'ye herkesi kasıp kavuran Battle Royale oyunu olan Fortnite'a yere sabitlenen bir roket geliyor.   Epic Games'in en popüler oyunu olan Fortnite kısa zamanda aynı türdeki rakiplerini epey geride bırakmıştı. Sürekli gelen yenilikler ve oyun içeriği güncellemeleri ile oyuncu kaybetmeyen Fortnite istikrarını sürdürüyor.    Oyun içi haber kısmından Şişe Roket isimli yeni silahın ön gösterimini g

05 Şubat 2019, 12:03
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları