Valhalla Online Ödüllü Ön Kayıt Dönemi Başladı

Valhalla Online Ödüllü Ön Kayıt Dönemi Başladı

Valhalla mitolojisine dayanan Yoozoo Games'in yeni nesil MMORPG oyunu Valhalla Online çok yakında Türkçe olarak oyun severlerle buluşuyor.

 

Valhalla Online ile efsanelerde adı geçen kahramanlardan biri olmak ister misiniz? Altın şehir Valhalla'yı ve kraliyet ailesini güvende tutarak oyunda adınızı altın harflerle liderlik panosuna yazdırın. Harika 3D grafikler, geliştirilmiş zoom özelliği, sürükleyici PvE sahneleri, hiç azalmayan PvP aksiyonu ile eşsiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Valhalla Online özellikleri;

 

Benzersiz Stratejiler: Savaşçı, Okçu ve Büyücü sınıfları, 9 özel ekipman setleri ve bu setlere ait yedi farklı kademe ile oyunculara kendi taktiklerini geliştirme fırsatı sunmaktadır.

 

Yetenek tabanlı PVP savaşları: Ayrıntılı görsellerle desteklenmiş 51 etkili beceri, 30 farklı yeteneği ve daha bir çok zengin içeriği sayesinde oyuncular ters köşe dolu PvP oynayış seçeneklerine sahip olmaktadır.

 

İşbirliği: 60 güçlü muhafız desteği ve üçlü takım kurma seçenekleriyle hem PvE hem PvP sahnelerinde yenilmez ortaklık anlaşmaları yapılabilmektedir.

 

Ön Kayıt Ödülleri;

 

Elf Muhafız

Muhafız özelliği aktif edildikten hemen sonra Elf Muhafızı takımınızda görevlendirerek sizinle savaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Işınlanma Taşı x 10

Işınlanma Taşı, Valhalla Online dünya haritasında anlık olarak seyahat etmenizi sağlar.

 

Müsabaka Bileti x 10

Müsabaka Bileti, Elmas Madeni ve Muhafız Arena'ya giriş için kullanılır.

 

Muhteşem Can İksiri x 10

Muhteşem Can İksiri, savaşlarda hasar alındığında iyileşmek için kullanılır.

 

League of Angels, Legacy of Discord, Era of Celestial gibi oyunların yapımcısı Yoozoo Games'in beklenen oyunu Valhalla Online çok büyük ihtimalle 2019 ocak ayında oyun severlerle olacak.

 

Valhalla Online kayıt sayfasına giderek siz de hemen bu macerada yer alabilirsiniz.

 


Diğer Haberler
GameSatış Yılbaşı Özel Çekiliş Kazananları Belli Oldu!
<< Önceki Haber

GameSatış Yılbaşı Özel Çekiliş Kazananları Belli Oldu!

GameSatış yılbaşı özel çekilişimiz sonuçlandı! 1 kişiye 100 TL GameSatış Bakiyesi, 2 kişiye 50 TL GameSatış Bakiyesi, 4 kişiye ise 25 TL GameSatış Bakiyesi, 20 kişiye League of Legends Mousepad, 5 kişiye GTA V Mousepad ve 5 kişiye Black Desert Online Mousepad hediye ettiğimiz çekiliş kazananları bugün belli oldu. Kazananları tebrik ediyoruz. Ödüllerini Instagram DM yolu ile iletişime geçerek talep

04 Ocak 2019, 10:18
PC Oyun Haberleri
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Biletleri Satışa Sunuldu!
Sonraki Haber >>

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Biletleri Satışa Sunuldu!

League of Legends Türkiye'nin en üst ligi olan Vodefone FreeZone Şampiyonluk Ligi'nin tüm maçları artık yerinden ve canlı olarak izlenebilecek. Ataşehir Watergarden'da açılan Riot Games Espor Sahnesi'nde her hafta sonu League of Legends heyecanı sizi bekliyor! Biletix üzerinden satışa sunulan biletler League of Legends oyuncularını bekliyor. Günlük 15 TL, kombine 300 TL olarak belirlenen VFŞL bil

04 Ocak 2019, 14:35
Arama sonuçları