Valorant Yeni Ajan Skye Duyuruldu!

Valorant Yeni Ajan Skye Duyuruldu!

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan ve oyun dünyasına damgasını vuran FPS oyunu Valorant için yeni ajan duyuruldu. Halen süren ikinci sezonunun sonuna yaklaşırken üçüncü kısım ile birlikte oyuna eklenecek yeni haritalar, silahlar ve yeni ajan duyurusu geldi.


Valorant 3. sezon ile gelecek yeniliklerin yanında yeni bir ajan da duyurdu. Skye adını taşıyan yeni ajan tanıtım videosunda yetenekleri ve görünüşünü gösteriyor. Gözcü rolü ile Valorant’a eklenecek Skye, bir diğer ajan Sova’dan daha gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor. 

 

Valorant Skye Yetenekleri

 

Skye, ilk yeteneği etki alanı iyileştirmesi olarak geçiyor. Bu yetenek ile yalnızca takım arkadaşlarını iyileştirebiliyor. Ancak bu yetenek kendisine etki göstermiyor.

Skye diğer yeteneği ile kurdunu kuşanıp, onu bir avcı olarak düşmana gönderebiliyor. Patlattıldığında ise direk olarak rakibe hasar veriyor.

Skye üçüncü yeteneği ile uzaktan kontrol edeceğiniz Wolf Drone göndermeye yarıyor. Wolf Drone aktif edildiğinde flaş yollar ve etrafta görüşü kısıtlar.

Skye Ultisi, 3 adet arayıcı tohum göndererek yakında yer alan düşmanların yerini tespit etmeye çalışır. Gönderilen tohumlar rakibe ulaştığında yakınındaki yerleri gösterir.

 

 

Valorant Yeni Ajan Skye Ne Zaman Oyuna Eklenecek?


Valorant 3. kısım geri sayımı sürerken beraberinde oyuna yeni haritalar ve silahlar geleceği de açıklandı. Skye Valorant 3. Kısım güncellemesinden 2 hafta sonra oyuna eklenecek. Şimdiden gelen tüm yenilik hazırlıklarını tamamlamak için GameSatış güvencesi ile indirimli Valorant V Points satın al, hemen oyun içinde aktif et.


PC Oyun Haberleri
Sonbahar 2020 Steam Oyun Festivali Başladı!
<< Önceki Haber

Sonbahar 2020 Steam Oyun Festivali Başladı!

Steam Oyun Festivali 2020 Sonbahar dönemi için şu an bizleri katılmaya davet ediyor! Oyna Oyna Bitmez! Yüzlerce oyun yüzlerce geliştirici demek. Bu kadar fazla sayıda oyunu deneyimlemek de biz oyuncular için cennetle eş değer desek abartmış olur muyuz? Hiç de değil! O Festival Bu Festival Katılmak istiyoruz, evet! Çünkü bu sene de her sene olduğu gibi geliştirici sayısı artmaya devam ediy

08 Ekim 2020, 16:53
PC Oyun Haberleri
LoL Yeni Şampiyon Seraphine'in Yetenekleri Tanıtıldı!
Sonraki Haber >>

LoL Yeni Şampiyon Seraphine'in Yetenekleri Tanıtıldı!

League of Legends yeni şampiyon Seraphine'in yeteneklerini tanıttı! Onu bir süredir zaten tanıyorduk. Kendisine ait Instagram sayfası var ve sürekli paylaşım yapıyor. Aynı zamanda LoL'ün K-Pop grubu KDA'nın yeni üyesi olacağına kesin gözüyle bakıyoruz zira kendisinin yeteneği şarkı söylemesi! Bu gönderiyi Instagram'da gör sometimes you don't know what t

13 Ekim 2020, 17:27
çok op gibi geldiği gibi nerf yiyecektir bence
11/10/2020
Toplam 2 oylamada 5 puan üzerinden 4,50 puan aldı.
Arama sonuçları