Valorant Yeni Karakteri Reyna Duyuruldu!

Valorant Yeni Karakteri Reyna Duyuruldu!

Riot Games, geçtiğimiz günlerle beta sürümünü duyurması ve Twitch platformu üzerinden dağıtılan erişim ile oyun dünyasının gündemine oturan Valorant için yeni karakter duyuruldu. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan FPS oyunu Valorant, yeni karakteri ile tekrar gündeme geldi. 11. oynanabilir karakterini Twitter üzerinden Meksika'dan Reyna olduğunu duyurdu.
 
Geliştirme süresince kod adı Vampir olan Reyna tanıtıldı. Karakterin görünümü, yetenekleri ve repliklerini içeren bir video paylaşıldı.

 

 

 
Valorant kapalı beta süreci 28 Mayıs tarihinde sona erdi. Valorant çıkış tarihi ise 2 Haziran olarak duyuruldu. Şimdi hazırlıklarını tamamlamak ve yeni karakter tecrübesi için GameSatış üzerinden en ucuz Valorant Points satın alabilirsiniz.


Mobil Oyun Haberleri
League of Legends: Wild Rift İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı
<< Önceki Haber

League of Legends: Wild Rift İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı

MOBA türünün en çok oynanan oyunlarından olan League of Legends’in mobil platformlara geleceği geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. 10. yıl kutlamalarında bir çok yeni oyun duyuran Riot Games, LoL’ün mobile geleceğinide oyunculara müjdelemişti. League of Legends: Wild Rift adı ile mobil oyuncularla buluşacak oyun için yeni detaylar paylaşılmaya devam ediyor. Oyunun geliştiricileri, League of Leg

01 Haziran 2020, 12:27
Steam Oyun Haberleri
Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı
Sonraki Haber >>

Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı

Tüm oyuncuların her sene heyecanla beklediği Steam mevsim indirimlerinin, en çok talep gören ve büyük indirimlere ev sahipliği yapan Steam Yaz İndirimleri tarihi sızdırıldı. Steam indirim dönemlerinin en büyükleri olarak bilinen Steam Yaz İndirimi ve Steam Kış İndirimi oyuncular tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bu iki büyük indirim dönemi, oyun satın almak için en ideal zamanlar olarak gö

01 Haziran 2020, 14:51
Arama sonuçları