Valve'dan Rekor Ban!

Valve'dan Rekor Ban!

CS:GO ve PUBG oyuncularının en kötü kabusudur oyunda karşılaşılan hileli oyuncular. Tam keyifle bir mücadeleye girmişsinizdir, tüm koşullar alınacak güzel bir galibiyet için elverişlidir fakat birden oyuna hileli oyuncu denk gelir. Rakibiniz olsa da sizin takımınız da olsa da oyundan zerre keyif alamazsınız.

 

İşte Valve bunu önlemek için önlemleri ciddi boyutlarda sıkılaştırdı. Öyle ki 2018'in Aralık ayında Valve tam 516.901 hesap banlayarak bir rekor kırdı. 

 

 

Her ne kadar Valve sıkı önlemler alsa da oyuncular bu önlemlerin hala yeterli olmadığını düşünüyorlar. Gelen Prime sistemi hileli oyuncular ile hile kullanmayan oyuncuları bir nebze olsun ayırsa da tam bir ayrım sağlanabilmiş değil. Bakalım ilerleyen günlerde Valve hile problemine kesin bir sonuç bulabilecek mi ?


PC Oyun Haberleri
FPS Düşüklüğü ve Donma Sorununa İlaç Gibi Önlemler
<< Önceki Haber

FPS Düşüklüğü ve Donma Sorununa İlaç Gibi Önlemler

Teknoloji dünyası geliştikçe oyun dünyasıda gelişme ve oyun dünyası geliştikçe oyuncuların sistemleri bazen yetersiz kalabiliyor ve bu yetersizlik fps düşüşlerine ve donmalara sebep olabiliyor. Ancak bazı yollar bazen sisteminize ilaç gibi gelebiliyor. Bilgisayarınızı bir kaç optimasyon ayarı ve bir kaç güncelleme ile canlandırabileceğinizi ve fps yükseltebileğinizi biliyor muydunuz ? 1. Window

03 Ocak 2019, 11:47
Diğer Haberler
GameSatış Yılbaşı Özel Çekiliş Kazananları Belli Oldu!
Sonraki Haber >>

GameSatış Yılbaşı Özel Çekiliş Kazananları Belli Oldu!

GameSatış yılbaşı özel çekilişimiz sonuçlandı! 1 kişiye 100 TL GameSatış Bakiyesi, 2 kişiye 50 TL GameSatış Bakiyesi, 4 kişiye ise 25 TL GameSatış Bakiyesi, 20 kişiye League of Legends Mousepad, 5 kişiye GTA V Mousepad ve 5 kişiye Black Desert Online Mousepad hediye ettiğimiz çekiliş kazananları bugün belli oldu. Kazananları tebrik ediyoruz. Ödüllerini Instagram DM yolu ile iletişime geçerek talep

04 Ocak 2019, 10:18
Arama sonuçları