Brigitte Geldi

Brigitte Geldi

Torbjörn’ün biricik kızı Brigitte, PTR sunucularındaki test sürelerinden sonra nihayet resmi olarak Overwatch’taki yerini aldı. Artık oyuncular Brigitte’i oyun içinde rahatlıkla seçebilseler de Overwatchun geliştiricilerinden Scott Mercer’in yaptığı açıklamaya göre şimdilik Rekabetçi oyun modunda seçime açık olmayacak. Rekabetçi oyun modunda seçilebilmesi için yeni sezonun başlaması gerekecek. 28 Şubatta başlayan sezon, Nisan ayının sonlarına doğru sona erecek ve 10. Sezondan itibaren Brigitte’i de rekabetçi oyun modunda oynayabileceksiniz. Aşağıda yer alan linkten de Brigitte’in resmi tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. 

Brigitte’in özellikleri ise şu şekilde;

Rocket Flail – Brigitte’in silahının menzili yakın silahlara göre biraz daha uzun ve tek savuruşta birden fazla düşmana vurabiliyor.
Repair Pack – Brigitte bir müttefiki iyileştiren Tamir Paketi fırlatıyor ve sağlığın fazlası da karaktere zırh olarak ekleniyor.
Whip Shot – Brigitte gürzünü fırlatarak düşmanı hem kendisinden uzaklaştırıyor, hem de zarar veriyor.
Barrier Shield – Brigitte önüne bir enerji kalkanı açarak zararı absorbe ediyor.
Shield Bash – Barrier Shield yeteneği açıkken ileri hamle yapıp düşmanı sersemletebiliyor.
Inspire – Brigitte düşmanlara gürzüyle vurduğunda yakındaki müttefiklerini iyileştirebiliyor.
Rally – Brigitte daha hızlı hareket ediyor ve yakındaki müttefiklerine zırh sağlıyor.

 


PC Oyun Haberleri
A Way Out Çıktı
<< Önceki Haber

A Way Out Çıktı

Henüz daha ilk incelemelerde oldukça büyük bir beğeni toplayan, daha piyasaya çıkmadan, 29 incelemeyle birlikte 80 puanı gören A Way Out bugünden itibaren sizlerle. Hazelight firması tarafından geliştirilen oyun, ilk olarak E3 2017 fuarında tanıtılmış ve fuarın en dikkat çeken oyunları arasına ismini yazdırabilmeyi başarmıştı. Oldukça kapsamlı bir hikâyeye sahip olan oyunun dağıtımcı firması Electr

23 Mart 2018, 13:27
Mobil Oyun Haberleri
Fishing Strike İlk Önce Türkiye'de
Sonraki Haber >>

Fishing Strike İlk Önce Türkiye'de

Netmarble’dan yepyeni bir mobil oyun geliyor. Balık tutma oyunu hayranları için rengarek dünyası ve oldukça kolay oynanışıyla Fishing Strike, oyunculara yepyeni mi bir balık tutma deneyimi yaşatıyor. Tüm dünyadan önce ilk olarak Türkiye’de oynanan oyun, kısa bir süre sonra açılış yaparak dünyaya açılacak. Gün geçtikçe hızla büyüyen Netmarble, yeni mobil oyunu Fishing Strike’ın resmi çıkışıyla bir

28 Mart 2018, 10:31
Arama sonuçları