Warface Türkiye, Global Warface İle Birleşiyor!

Warface Türkiye, Global Warface İle Birleşiyor!

Warface Türkiye 6 yıllık maceranın ardından Warface Global sunucuları ile birleşiyor. Bu birleşme ile oyuncular daha fazla ve çeşitli diğer oyuncular ile oynayabilecek ve ekstra avantajlara sahip olacak. Warface Türkiye ekibi yaptığı açıklamada bu geçişi sorunsuz olarak gerçekleştirmeye çalışacaklarını belirttiler ve oyunculardan gelecek güncellemeleri takip etmelerini rica ettiler.

 

Warface Türkiye ile Warface Global birleşmesinin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz;

 

● Şu anda oynanan Türkiye sunucuları kapanacaktır. Bu süreç zaman içerisinde tüm oyunculara destek ve alışma süreci verilerek gerçekleşecektir. 

● Tüm oyuncuları My.com'a davet eden Warface Türkiye ekibi aynı zamanda 15 Şubat sonrasında tüm oyunculara birçok bonus verileceğini açıkladı. Bu bonuslar tecrübe kazanma, oyun içi eşyalar, Warface Dolarları ve daha birçoğunu içerecek! Tüm bonusların listesine ulaşmak için, lütfen bu adresi ziyaret edin; https://wf.my.com/en/levelup

● My.com'a, şu anda Warface Türkiye için kullandığınız e-posta adresiniz ile kayıt olmanız gerekmektedir. Bu işlem, yeni sunuculara giriş yaptığınızda oyun içinden gerçekleşecektir. Oyuncu verilerinizi aktarma ile ilgili olarak seçenek sulunacaktır, siz kabul ettikten sonra ise gerisi Warface Türkiye tarafından tamamlanacaktır!

● Sadece bu duyurudan önce oluşturulmuş hesaplar bonuslara ve bu süreçte eklenebilecek birçok şeye hak kazanacaktır. My.com'a kayıt olmak için son tarih 14 Şubat olarak açıklandı.

 


Warface Türkiye ekibi bu kararı Türk oyuncuların oyun tecrübelerini daha iyi yönde artırmak için aldıklarını belirtti. Bu süreçten sonra Warface ne durumda olacak, hep beraber göreceğiz. 


Steam Oyunları
Steam'de Ay Yılı Başladı!
<< Önceki Haber

Steam'de Ay Yılı Başladı!

Steam'in yıl boyu yaptığı özel etkinliklere ve indirimlere yeni bir etkinlik daha eklendi: Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi. Bir çok oyunun indirime girdiği ve özel jeton fırsatlarının da içinde bulunduğu bu özel etkinlik 11 Şubat Türkiye saati ile 21:00'da sona erecek.     Steam üzerinden biriktirebileceğiniz jetonlar ile yeni sohbet ifadeleri satın alabilir, profilinizi özelleştirebilir ve hatta 10

05 Şubat 2019, 16:36
PC Oyunları
Apex Legends Tüm Karakterler Rehberi ve Yetenekleri
Sonraki Haber >>

Apex Legends Tüm Karakterler Rehberi ve Yetenekleri

Battle Royale oyun dünyasına bomba gibi giren Apex Legends oyununu diğer Battle Royale oyunlarından ayıran bir diğer özelliği ise karakterlerin eşsiz oyun içi kullanımı ve yetenekleri.    Önceki Battle Royale oyunlarında karakterler sadece kozmetik olarak yer alıyordu ve oyun içerisinde herhangi bir farklılıkları bulunmuyordu. Apex Legends ile bu artık değişiyor ve karakterlerin kendine has özellik

07 Şubat 2019, 16:37
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları