Yeni Co-op Oyunu Outriders Geliyor!

Yeni Co-op Oyunu Outriders Geliyor!

Hali hazırda fırtına gibi esen E3 Fuarında en çok beğeni toplayan Square Enix, yeni çıkacak oyunu Outriders'ı 2020 yazında oyuncuların beğenisine çıkaracağını duyurdu.

 

A Way Out benzeri bir oynanışa sahip olan oyunun Topluluk Yöneticisi Toby Palm, Square Enix ve People Can Fly’ın ortak çalışması Outriders hakkında yeni detaylar verdi.

 

PC Oyunları
Marvel Avengers Oyunu İlk Kez E3’te Gösterildi

Marvel Avengers Oyunu İlk Kez E3’te Gösterildi

Geçtiğimiz ay Avengers oyununun E3 2019 konferansında gösterileceği duyurulmuştu. Birkaç senedir geliştirildiğini bildiğimiz Avengers temalı bir oyun olduğunu biliyorduk ancak nasıl ve ne türde olacağına dair bir fikrimiz yoktu. Crystal Dynamics ve Eidos Montréal ortaklığıyla geliştirilen Marvel Avengers oyunu, gece düzenlenen Square Enix konferansında ilk kez gösterildi. Kısa bir video gösterilen

11 Haziran 2019, 10:54

 

Square Enix E3 Live etkinliğinde de tanıtılan oyunun tanıtım videosuna linkten inceleyebilirsiniz.

 

 

Tanıtım videosunda oyunda görebileceğimiz ufak bilgilendirmeler yapılmış olsa da oyunun tam fragmanı kışın yayınlanacak. Tek kişi oynanmasının yanı sıra üç kişiye kadar çevirimiçi de oynanabilen Outskirts, karanlık ve çaresiz bir bilim kurgu dünyasında geçiyor.

 

Oyunun hikayesiyle ilgili kesin bir açıklama yapmayan yapımcılar, bu durumun gizemli kalmasından memnun olduklarını belirttiler. Sosyal medya platformlarından hikayesiyle ilgili ipuçları paylaştıklarının da altını çiziyorlar.

 

FPS oyunlarında ciddi bir deneyim sunan People Can Fly’ın geliştiricisi olduğu oyun hakkında konuşan Toby Palm, bu zamana kadarki en heyecanlı proje olduğuna değindi.  2020 yazında sadece PlayStation 4 için çıkacağını da belirtti.


PC Oyunları
Ubisoft Yeni Oyunu Gods & Monsters'ı Duyurdu
<< Önceki Haber

Ubisoft Yeni Oyunu Gods & Monsters'ı Duyurdu

E3 2019 da her sene olduğu gibi birçok devam oyunu yanında yeni oyunlarla da duyurulmaya devam ediyor. Dün gerçekleşen Ubisoft konferansının sonunda ilgi çekici yeni bir oyun duyurusu ile sunumunu bitirdi.   Yunan mitolojisini konu alan Gods & Monsters kısa bir video ile birlikte duyuruldu. Aksiyon ve macera oyunu olarak oyuncularla buluşacak oyun için kısa bir sinematik ile çıkış tarihi göster

11 Haziran 2019, 15:34
PC Oyunları
FIFA 20'den İlk Ekran Görüntüleri Paylaşıldı
Sonraki Haber >>

FIFA 20'den İlk Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

27 Eylül tarihinde oyuncularla buluşacak olan FIFA 20’den ilk ekran görüntüleri paylaşıldı. Sokak futbol modu VOLTA için yeni ekran görüntüleri dışında bir de video paylaşıldı.   Futbol oyun serisinin en son oyunu FIFA 20’nın çıkmasına hala birkaç ay olsa da geliştirici firma EA, yeni mod VOLTA’ya ait bazı ekran görüntülerini paylaştı. Görsellerde, FIFA Street modunda bulunacak sahaları ilk kez gör

11 Haziran 2019, 16:56
Arama sonuçları