Yeni PUBG Mobile Güncellemesi Geldi!

Yeni PUBG Mobile Güncellemesi Geldi!

Tencent Games’in PUBG Mobile için getirdiği güncelleme ile Pubg PC versiyonunda da olan Tukshai aracını ve G36C silahını oyuna eklendi.

 

Tencent Games, PUBG Mobile için 1.7 GB boyutunda yeni bir güncelleme yayınladı. PUBG Mobile için gelen güncelleme ile birlikte yeni silahlar, araçlar ve hava durumları oyuna eklendi. 

 

Göze çarpan en önemli değişiklik, dinamik havanın eklenmesi. Oyuncular artık Erangel ve Miramar'da oynarken hava durumu değişikliklerine tanık olacaklar. PC ve konsol sürümüne benzer şekilde, mobil sürüm güneşli gökyüzü ile yağmurlar arasında değişen bir hava durumu sunacak ve bu sayede oyuncuların çevre hâkimiyetini zorlaştıracak.

 

pubg mobile tukshai

 

Dinamik havaların yanı sıra, popüler 3 tekerlekli bir araç Tukshai nihayet PUBG Mobile'a geldi. 


Zombie: Survival Dill Dawn modu da bazı geliştirmeler alıyor. Geliştiriciler, zombilerin bazı alanlara giremediği bazı hatalar çözüldü. Zombi becerileri de güncelleme ile arttırılmış, bu da saldırılarını öncekinden daha akıllıca planlanabileceği anlamına gelir.

 

Oyuncular artık Vikendi'de G36C tüfeğini kullanabilirler. Bu yeni tüfeğin, SCAR-L tüfeğinin yerini aldığı ve 5.56 mm'lik mermilerle daha iyi hasar verdiği iddia ediliyor.

 

Şu an için güncelleme sadece Tencent’in web sitesinde yayınlandı. Play Store’da yakında gelmesi bekleniyor. GameSatış’tan en ucuz fiyatlarla PUBG Mobile UC satın alabilirsiniz. 


PC Oyunları
Call Of Duty: Black Ops 4’te Shamrock & Awe Etkinliği Başladı!
<< Önceki Haber

Call Of Duty: Black Ops 4’te Shamrock & Awe Etkinliği Başladı!

Call of Duty: Black Ops 4 çıktığı günden bu yana gelişmeye devam ediyor ve bu hafta gelen güncelleme ile oyuna birçok ücretsiz içerik eklendi. Bu güncelleme Shamrock ve Awe etkiliği, yeni çok oyunculu modlar ve Black Ops 4 Battle Royale Blackout haritası için bir bahar güncellemesi geldi. Dün PS4'te başlayan Black Ops 4'teki Shamrock & Awe oyun içi etkinlik ile Mart ayı boyunca St. Patrick Günü

13 Mart 2019, 15:11
PC Oyunları
Rainbow Six: Siege 2. Sezonda Gelecek Yeni Operatörlerin Özellikleri Sızdı
Sonraki Haber >>

Rainbow Six: Siege 2. Sezonda Gelecek Yeni Operatörlerin Özellikleri Sızdı

Rainbow Six Siege’in gelecek sezonunda gelecek iki yeni operatör hakkında çok önemli bilgiler çoktan sızdırılmış olabilir. Yeni sezon Operation Brunt Horizon yeni başlamışken, önümüzdeki sezonda gelecek iki yeni karakterin özellikleri sızdı.   Rainbow Six: Siege'in her sezon iki yeni operatör ekleyeceğini biliyorduk ancak detayları ve özellikleri bir kullanıcı tarafından sızdırıldı. Yeni karakterle

13 Mart 2019, 17:28
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları