Zula Süper Lig 9. Hafta Maçları Bugün Oynanacak

Zula Süper Lig 9. Hafta Maçları Bugün Oynanacak

Zula Süper Lig'de dokuzuncu hafta maçları bugün başlıyor. 

 

1. Gün Maç Programı;

 

* 20:00 ICE Warriors - Outlaw Esports

 

* 22:00 Bursa Espor - Mod-Z Esports

 

                            

 

Değişen dünya düzeninde, efendiler satranç tahtasında taşlarını diziyordu. Zafer kimin olacaktı? Küresel amaçlarla, stratejik operasyonlarla derinden yüzen Gladyo'nun mu, yoksa hayatlarını bir kenara atıp vatanlarını korumak isteyen Zula'nın mı?
 

Ingame Group bünyesindeki Madbyte Games tarafından geliştirilip, Lokum Games tarafından yayınlanan ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu ZULA ile tanışın!
 

Oyuncuları zorlamayan düşük sistem gereksinimleri ile birlikte gönüllerde taht kuran ZULA, buna rağmen kaliteli grafikleri ile de oyuncuların gözünü kamaştırmayı başarıyor. ZULA oynayan oyuncular düşük sistem gereksinimleri, göz kamaştıran grafikleri ve müthiş bir aksiyon zevkinin yanı sıra oyun içinde tanıdık haritalar ve tanıdık karakterler de görebilecekler. Üsküdar sahil, metro istasyonu gibi bilindik haritalarda kıyasıya bir mücadele keyfi sizleri bekliyor.
 

Ayrıca, 2016 yılının Haziran ayında ilk defa Brezilya’da Playspot firması tarafından yayınlanıp, bir Türk oyunu olarak yurtdışında da gururla tanıtılmıştır.


PC Oyun Haberleri
CoD: Black Ops 4'ün Yeni Pass İçeriği Geliyor!
<< Önceki Haber

CoD: Black Ops 4'ün Yeni Pass İçeriği Geliyor!

Activision, oyuncular tarafından büyük bir tepki ve eleştiri almasına rağmen resmi bir açıklama yaparak, Call of Duty: Black Ops 4 içeriklerini Black Ops Pass ile sınırlandıracağını duyurmuştu. Tüm bu eleştirilere rağmen geri adım atmayan şirket, yeni yayınlanan fragman ile Black Ops Pass için yayınlanacak olan ilk içerikleri detaylı bir video ile paylaştı. Call of Duty: Black Ops 4'e sahipseniz g

13 Aralık 2018, 16:31
PC Oyun Haberleri
Mortal Kombat 11 Detaylandırılıyor!
Sonraki Haber >>

Mortal Kombat 11 Detaylandırılıyor!

Yılların efsanevi oyunu olan Mortal Kombat serisinin son çıkan oyunu olan Mortal Kombat 11'i geçtiğimiz günlerde resmi olarak oyunseverlerin beğenisine sunmuştu. Bir önceki oyunu, Mortal Kombat 10 ile büyük bir başarı elde eden Warner Bros Interactive Entertainment, serinin çıkan son oyunu için uzun zamandır çalışıyordu. Geliştiriciliğini NetherRealm Studios ve QLOC üstlenmişti. Son çıkan aç

14 Aralık 2018, 12:14
Arama sonuçları