Knight Online - Sahte E-Maillere Dikkat
Knight Online - Sahte E-Maillere Dikkat
Wrath of Dragons Promo Kod
Wrath of Dragons Promo Kod
Tüm Steam Oyunlarında %20 İndirim !
Tüm Steam Oyunlarında %20 İndirim !
23000 Acoin çekiliş sonuçları
23000 Acoin çekiliş sonuçları
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
Tüm Oyunlar

#Epicaralık İninal Kart ile Yapacağınız 30 TL Yüklemeye 10 TL Hediye !

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

  1. Kampanya 20 Aralık 2017 - 1 Ocak 2018 tarihleri arasında, ininal üye işyerlerinden Gamesatis.com üzerinden ininal ödemesi yaparak tek seferde 30TL ve üzeri tutarda bakiye yükleyen kullanıcılar için geçerli olup, bu kullanıcıların ilgili hesaplarına 10TL değerinde site bakiyesi yüklenecektir. Kazanılan bakiyeler kullanıcıların hesaplarına anında yüklenecektir.
  2. Kampanya boyunca kazanılacak en fazla Site bakiyesi 10 TL değerindedir (1 kişi en fazla 1 kere faydalanabilir). Bu bakiye ilgili işyerleri üzerinden e-pin (Steam Cüzdan, RP, vb) alımlarında kullanalabilirsiniz. Herhangi bir şekilde nakite dönüştürülemez, iade talep edilemez.
  3. Kampanya dahilinde 10TL ek bakiye, üye işyerlerimizden ininal kart ile yapılacak 30TL ve üzeri bakiye yüklemelerinde yapılacak ve satın alınacak olarak tüm kodlar için geçerli olacaktır.
  4. Kampanya boyunca toplam 2000 tekil kişi kampanyamızdan faydalanacaktır. Bakiyeler üye işyerine ait limitlerle sınırlıdır. 
  5. ininal ve Üye işyerleri herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  6. Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (Aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş (Aktifleştirilmemiş) ininal kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi hediye kazanamayacaklardır.
  7. Yüklenmeyen bakiyeler için alışveriş yaptığınız üye işyerimiz ile görüşmeniz gerekmektedir. 10TL site bakiyeleri üye işyerine ait limitlerle sınırlıdır. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ininal ya da Gamesatış sorumlu tutulamaz.
  8. Kampanya Steam platformu ve Steam websitesi üzerinden direkt harcama yapan işlemlerde geçerli olmayacaktır.
  9. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme