Human Resource Machine - Steam

Human Resource Machine - Steam
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Human Resource Machine - Steam

Human Resource Machine - Steam

Steam Gift

%20
-
+
Oyun Hakkında

Minik ofis çalışanlarınızı puzzle çözmeleri için programlayın. İyi bir çalışan olun! Makinaların insanların işlerini yavaş yavaş ele geçirdiği bu dönemlerde işinizden olmak istemezsiniz...
Human Resource Machine bizim gibi oyunseverler için bir puzzle oyunudur. Her seviyede patronunuz size yeni bir iş veriyor. Siz de minik ofis çalışanlarınızı programlayarak bu işi otomatik bir şekilde yürür hale getirmeye çalışıyorsunuz. Eğer başarılı olursanız, bu devasa ofiste bir sene daha çalışmanızı garanti altına alan bir terfi alarak bir sonraki seviyeye yükseliyorsunuz. Tebrik ederiz! 
Ben daha önce hiçbir şey programlamadım, ya da ben programlamaktan ne anlarım diye panik yapmanıza hiç gerek yok! Bu oyunda puzzle çözerek programlıyorsunuz. Tüm o 1’ler ile 0’ları ve saçma parantezleri işin içinden çıkardıktan sonra programlamak aslında oldukça basit, mantıklı, güzel ve herkesin anlayabileceği eğlenceli bir iş. Zaten programlama konusunda uzman mısınız? O halde sizleri bekleyen ekstra zorlu görevler için kendinizi hazırlamaya başlasanız iyi edersiniz. Human Resource Machine oyununu GameSatış sitemizden oldukça uygun fiyatlara, en güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

YORUMLAR
Arama sonuçları