Kıyamet Savaşçıları

Ürünler hazırlanıyor.
Oyun Hakkında

KIYAMET SAVAŞÇILARI

Daha önceden, ‘Mitoloji Online’ oyunu ile ülkemizde ses getirip, kendine belli bir hayran kitlesi edinen Çin merkezli 37 Games, bu sefer de tarayıcı tabanlı yeni oyunu ‘Kıyamet Savaşçıları’ ile karşınızda. Her ne kadar tür olarak aRPG olarak adlandırılsa da, Kıyamet Savaşçıları için web tabanlı bir MMORPG oyunu demek daha uygun olur gibi.

Aksiyonu bol ve MMORPG oyun severler için güzel bir seçenek olan Kıyamet Savaşçıları’nın en vurucu özelliği hikâyesi olsa gerek;

Tanrılar ve Titanlar arasında 11 yıl süren büyük bir savaş yaşanmıştır. Bu savaşın sonunda Titanlar ölmüş, Tanrılar ise orayı terk etmişlerdir. Lakin her ne kadar Titanların lideri Kronos, ölmeyip, hapse atılmış olsa da, bu durum karalığın yayılmasına engel değildir. Bir avuç kadar cesur insan vardır. Lakin onlar da sayıları gereği çok az oldukları için bir şey yapamamış, yalnızca Tanrılara dua etmekle yetinmişlerdir.

Bir gün Tanrılar, insanların seslerini duyarlar ve onlara yardım etmeye karar verirler. Zeus’un şimşekleri, Apollo’nun savaş kabiliyetleri derken, karanlığa karşı savaşmak için insanlara istedikleri yardımı verirler. Fakat bu savaş asla ve asla kolay kolay bitebilecek bir savaş değildir.

YORUMLAR
Arama sonuçları