Diablo 3 Rise of the Necromancer Stoklarda!
Diablo 3 Rise of the Necromancer Stoklarda!
Knight Online Klan Turnuvası 2017 Yolda!
Knight Online Klan Turnuvası 2017 Yolda!
Hemen Daha Ucuza Kostüm Almak için Tıkla!
Hemen Daha Ucuza Kostüm Almak için Tıkla!
PUBG Alana 5 TL Steam Cüzdan Kodu Hediye!
PUBG Alana 5 TL Steam Cüzdan Kodu Hediye!
Strike of Kings Kuponları Stoklarda!
Strike of Kings Kuponları Stoklarda!
Mobil Ödeme Aktif!
Mobil Ödeme Aktif!
Far Cry 5 Ön Sipariş Avantajlarıyla!
Far Cry 5 Ön Sipariş Avantajlarıyla!
Battlefield 1 Sadece 129 TL!
Battlefield 1 Sadece 129 TL!
Tüm Oyunlar


Hecarim Kostümleri

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   Kan Şövalyesi Hecarim
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
0
16.57 TL
   Ölüm Meleği Hecarim
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
0
16.57 TL
   Başsız Hecarim
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
0
16.57 TL
   Arcade Hecarim
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
0
22.95 TL
   Ağaç Ata Hecarim
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
0
22.95 TL
   Dünyalar Yıkan Hecarim
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
0
12.75 TL
   Hecarim (Şampiyon)
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
20
16.90 TL

Hecarim ölümcül hortlak süvari ordusunun başında Gölge Adalar'dan dehşet seferine çıkan, heybetli ve zırhlı bir devdir. İnsanla hayvanın ebediyete kadar lanetlenmiş, yüreklere korku salan karışımı Hecarim, katliamdan ve ruhları demir nallarının altında ezip geçmekten canice bir haz duyar.
Tarihin tozlu sayfaları arasında çoktan unutulup gitmiş bir krallıkta dünyaya gelen Hecarim, Demir Kardeşlik adıyla anılan ve kralı korumaya yeminli, efsanevi bir şövalye birliğinde yaverlik yapıyordu. Burada akla gelebilecek en zorlu eğitimin çemberinden geçti ve bu acımasız eğitim düzeni sayesinde dehşetengiz bir savaşçıya dönüştü.
Hecarim yetişkinliğe adım attığında, bütün savaş teknik ve stratejilerinde ustalık mertebesine çoktan erişmişti. Çok geçmeden Hecarim kostümüyle binekli savaşta akranlarının arasından sıyrılınca, Demir Kardeşlik'in Baş Şövalyesi bu genç adamın vaat ettiği geleceği görüp müstakbel varisini bulmuş olabileceğini düşündü. Ama yıllar yılları kovalayıp Hecarim haşmetli savaş atının sırtında zaferlerine yenilerini ekledikçe, Baş Şövalye nihayet teğmeninin içinde büyüyen karanlığı görmeye başladı. Hecarim'in suçlu, masum ayırmadan katliam yapma düşkünlüğü ve takıntı boyutundaki ihtişam açlığı, şerefine leke sürüyordu ve Baş Şövalye bu genç teğmenin asla ama asla Demir Kardeşlik'in başına geçmemesi gerektiği sonucuna vardı. Özel odasında ona asla Baş Şövalye olamayacağını söylediğinde Hecarim, öfkeden deliye dönse de kendine hakim oldu ve vazifesiyle ilgilenmeye döndü.
Kardeşlik'in bir sonraki savaşında, Baş Şövalye bir an yoldaşlarından ayrı düştü ve kendini düşmanlarla kuşatılmış halde buldu. İmdadına yetişebilecek tek kişi Hecarim'di; ancak garezi dinmeyen Hecarim, atını döndürüp uzaklaştı ve Baş Şövalye'yi ölüme terk etti. Savaşın sonunda, sağ kalan şövalyeler Hecarim'in hainliğinden bihaberdi; böylece, kanla kaplı toprağa diz çöküp komutanları olarak Hecarim'in yolundan yürüyeceklerine ant içtiler.
Hecarim atını başkente sürüp kralın generali Kalista'yla buluştu. Kalista bu adamın olağanüstü tabiatını kayda değer buldu ve kralın eşi bir suikastçının zehirli bıçağıyla yaralandığında, kendisi bir çare ararken Demir Kardeşlik'ten kralı bir an olsun yalnız bırakmamasını istedi. Hecarim bu isteği kabul etti ama bayağı gördüğü bu görev, yüreğine bir nefret tohumu ekmekten geri kalmayacaktı.
Hecarim'in nezaretinde, kral eşinin yasıyla yavaş yavaş delilik dehlizine batıyordu. Kuşkunun pençesine düşen kral, kendini can çekişen eşinden uzaklaştırmaya kalkanlara hiddetle karşılık veriyordu ve çok geçmeden, bütün krallığında muhalif yüzler görmeye başladı. Böylece, Demir Kardeşlik'e bütün muhalifleri bastırma emri verdi. Hecarim Demir Kardeşlik'in başında aykırı sesleri kanla bastırmaya koyuldu ve yarattığı dehşet yüzünden kralın zalim eli olarak anılmaya başladı. Nice köy ateşe verildi ve Demir Kardeşlik yüzlerce insanı kılıçtan geçirdi. Krallık karanlığa gömülmüştü ve kraliçe nihayet son nefesini verdiğinde, Hecarim kralın kulağına yalanlar fısıldamaya başladı. Kraliçenin ölümünün ardındaki sırrı ortaya çıkardığını söyleyerek Demir Kardeşlik'le yabancı diyarlara akınlar düzenleyip karanlık şöhretini daha da uzaklara taşımak için kraldan izin kopardı.
Ancak tam sefer hazırlıklarını tamamlamak üzereyken, Kalista çıktığı görevden döndü. Efsanevi Kutlu Adalar'da kraliçenin derdine derman bulmuş ama zavallı kadını kurtarmaya yetişememişti. Krallığın düştüğü hali görünce dehşete düşen Kalista, keşiflerini paylaşmayı reddetti ve başkaldırısı yüzünden zindana atıldı. Bütün bu olup bitenlerde kralın gözüne daha fazla girmek için bir fırsat gören Hecarim, Kalista'yı hücresinde ziyaret etmeye karar verdi. Hecarim kralın makul davranmasını sağlayacağına söz vererek, Kalista'dan bildiklerini anlatmasını istedi. Kalista istemeye istemeye bu teklife razı oldu ve kraliyet donanmasının Kutlu Adalar'ı örten büyülü engelleri aşmasına rehberlik etti.
Hecarim artık mahvolmuş haldeki kralı büyülü adanın merkezine götürdü ve burada adanın muhafızlarıyla buluşup onlardan yardım talep etti. Muhafızlar kralın acısını anladıklarını ancak kraliçenin artık yardım edemeyecekleri bir yerde olduğunu dile getirdi. Bunun üzerine hiddetlenen kral, Kalista'ya, hizaya gelene kadar bütün muhafızları tek tek katletmesini buyurdu. Kalista ise bunu reddetti ve kendini kralla adanın sakinleri arasına atarak emre başkaldırdı.
İşte tam o anda Hecarim hayatının fırsatının karşısına çıktığını fark etti ve kendini ilelebet lanetleyecek kararı verdi. Onu desteklemek yerine, Kalista'nın sırtına bir mızrak sapladı ve Demir Kardeşlik'e Kutlu Adalar'ın sakinlerini katletmelerini emretti. Hecarim ve savaşçıları, muhafızları kıyımdan geçirmeye koyuldu; ta ki elinde fener taşıyan bir sefil, krala istediği şeyi gösterene kadar: Eşini diriltmenin sırrını.
Gelgelelim hayata döndüğünde kraliçenin eski güzelliğinden eser yoktu. Kurtçukların istila ettiği çürüyen etlerinin görenleri dehşete düşürdüğü zavallı kraliçe, ölülerin arasına dönmek için yalvarıp yakarıyordu. Biricik eşine yaptığından tiksinen kral, hayatlarını sona erdirip ikisini sonsuza kadar bağlayacak bir büyü yapmaya koyuldu. Çabası boşa gitmedi ama adada saklı sayısız sihirli emanet, büyünün gücünü katbekat arttırmıştı.
Kralın etrafında Kara Sis'ten bir kasırga peydahlandı ve adayı kaplayarak temas ettiği her şeyin canını almaya başladı. Bunun üzerine Hecarim kralı kaderine terk etti ve Demir Kardeşlik'e gemilere dönme emri verdi. Kara Sis'in öldürdüğü kişilerin ruhlarının hortlayıp yükselişini görünce dehşete kapılan Kardeşlik, önlerine çıkan herkesi katlederek gemilere kaçmaya koyuldu. Ancak Kara Sis'ten kaçış yoktu. Şövalyeler bir bir ölümle yaşam arasındaki boşluğa çekilirken, geriye sadece Hecarim kaldı. Zincirini koparan büyü nihayet onun da içini doldururken, Hecarim haşmetli atıyla bütünleşmeye başladı. Hecarim'in içindeki karanlık adeta vücut buluyordu.
Sonradan Savaşın Gölgesi adıyla anılacak bu devasa yaratık ıstırap içinde kıvranıyor, küstah bir garez ve nefret canavarına dönüşürken hiddetle haykırıyordu. Kapıldığı kara büyü girdabı, geçmişinin günahlarını perçinledi ve sonunda akıllara durgunluk verecek güce sahip, şerrinin haddi hesabı olmayan bir yaratık ortaya çıkardı.
Hecarim artık Gölge Adalar'a bağlı; eski vazifesiyle alay edercesine, karşısına çıkan bütün gafilleri katlederek kâbuslarla dolu kıyılarda kol geziyor. Kara Sis, Gölge Adalar'ın ötesine uzandığında ise Hecarim ve Demir Kardeşlik'in hayalet süvarileri, çoktan yitip gitmiş ihtişamlarının anısına canlıları katletmek üzere sefere çıkıyor.


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme