Diablo 3 Rise of the Necromancer Stoklarda!
Diablo 3 Rise of the Necromancer Stoklarda!
Knight Online Klan Turnuvası 2017 Yolda!
Knight Online Klan Turnuvası 2017 Yolda!
Hemen Daha Ucuza Kostüm Almak için Tıkla!
Hemen Daha Ucuza Kostüm Almak için Tıkla!
PUBG Alana 5 TL Steam Cüzdan Kodu Hediye!
PUBG Alana 5 TL Steam Cüzdan Kodu Hediye!
Strike of Kings Kuponları Stoklarda!
Strike of Kings Kuponları Stoklarda!
Mobil Ödeme Aktif!
Mobil Ödeme Aktif!
Far Cry 5 Ön Sipariş Avantajlarıyla!
Far Cry 5 Ön Sipariş Avantajlarıyla!
Battlefield 1 Sadece 129 TL!
Battlefield 1 Sadece 129 TL!
Tüm Oyunlar


Xayah Kostümleri

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   Kozmik Gece Xayah
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
0
22.95 TL
   Kozmik Gün Rakan
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
0
22.95 TL
   Xayah (Şampiyon)
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
25
16.90 TL
   Rakan (Şampiyon)
    Arkadaşlık talebi onaylandıktan 24 saat sonra teslim edilir.
25
16.90 TL

Xayah, halkını kurtarmak için bireysel savaş veren ölümcül ve kusursuz bir vastaya devrimcisi. Hızını, kurnazlığını ve jilet gibi keskin tüy bıçaklarını kullanarak yoluna çıkan herkesi yok ediyor. Xayah, ortağı ve sevgilisi Rakan ile omuz omuza çarpışarak git gide küçülen kabilesini korumaya ve ırkını eski ihtişamına kavuşturmaya çalışıyor.
Xayah çocukken babasının söylediği vastaya kahramanlarını konu alan kadim halk türkülerini dinlemeye bayılırdı. Bu akıldan çıkmayan melodiler onu eski, ruh diyarının gerçek dünyada özgürce dans ettiği zamanlara götürürdü. Ancak insanlar nesiller boyunca Lhotlan kabilesi topraklarına git gide daha da sokularak Ionia’nın saf ve düzensiz özünü kendi çıkarları için yıkıma uğratmıştı. Durup türünün yok oluşunu seyretmeyi reddeden Xayah, halkının kararlarını hiçe sayarak insanlarla görüşmek için yola çıktı.
Gözden uzak kabile topraklarının ötesindeki köylere ulaştığında dış dünya hakkında ne kadar az şey bildiğini fark etmişti. Bir grup fakir köylü etrafını sarmış, bazılarıysa paha biçilemez ganimetler olarak gördükleri tüylerini çalmaya çalışmıştı. Diğerleriyse garip görüntüsünden korkarak yetkilileri çağırmış ve onu kendini korumak zorunda bırakmıştı. Xayah ölümcül tüyleriyle onları delik deşik ederken, saldırganları da yoluna çıkmanın ne kadar tehlikeli olduğunu anlamıştı.
Umutsuz şekilde evine dönen Xayah, babası da dâhil olmak üzere bütün kabilesinin arkasında tek bir iz bile bırakmadan kaybolduğunu gördü. Kadim bir vastaya tapınağı doğadışı gölge büyülerince kirletilmiş ve ruh diyarıyla bağlantısı sekteye uğratılmıştı. Xayah bu yozlaşmayı ortadan kaldırmak için tapınağı yerle bir etti. Hemen ardından büyü de yeniden çevredeki topraklara yayıldı. Bu harika bir manzara olsa da hâlâ kabilesinden iz yoktu.
Yıllarca en korunaklı kalelere istediği gibi girip çıkarak arkasında sayısız ceset bırakan Xayah, artık “Eflatun Kuzgun” olarak anılıyordu. Yalnız başına yaşıyordu. Üzerinde yoğunlaştığı tek şeyse bir sonraki görevi ve türünü özgür kılma yolunda atacağı bir sonraki adımdı.
Ancak bir gün hayatını sonsuza dek değiştirecek başka bir vastaya ile tanıştı. Çalınmış bir vastaya eserinin izinde uzak dağ kasabası Vlonqo’ya girer girmez heyecanla anıran bir insan kalabalığıyla karşı karşıya gelmişti. Önlerindeki sahnedeyse tam anlamıyla altın bir tavus kuşunu andıran gösterişli sanatçı, kendisini hayranlıkla izleyen kalabalığa eski bir vastaya şarkısı söylüyordu. Gösterisini, Xayah’ya göre bir avuç ucuz numarayla tamamlamasının ardından kalabalık da bağırarak ismini söylemeye başlamıştı: “Rakan.” Adam abartılı şekilde eğildi. Xayah onun yalnızca bir ahmak olduğunu düşünüyordu.
Sanatçıyı aklından çıkardı ve görevini tamamladı. Kaçışının bu denli kolay oluşunu Vlonqo halkının dikkatini dağıtan sahne soytarısına borçlu olduğunu inkâr edemezdi.
Rakan” denen adamı bir daha görmeyeceğine yemin etse de onu aklından çıkaramadığını fark etmişti. Bu garip ve karmaşık bir duyguydu; adamın ruhunda sinir bozucu derecede çekici bulduğu bir içtenlik bulunuyordu.
Kasabayı terk ettiği sırada garip düşünceleri arasında kaybolan Xayah bir grup paralı asker tarafından pusuya düşürülmüştü. Bir çatışma olacağını zaten bekliyordu ve bu yüzden tüylerine biraz kan bulaştıracağı için memnundu. Dövüşmek, kafasını meşgul eden gereksiz düşüncelere ve içindeki istemediği duygulara ilaç gibi gelecekti.
Tam o an Rakan da kendini göstermişti.
Xayah, fiyakalı vastayanın yardımını istemediği konusunda ısrarcıydı. Rakan ise bunun umurunda olmadığını ve yalnızca eğlenceyi kaçırmak istemediğini söylüyordu. Dövüş sırasında Rakan sıradışı ancak şaşırtıcı derecede korkusuz ve etkili bir müttefik olmuştu. Düşmanları sürekli atlayıp zıplayan Rakan’dan gözlerini alamazken, Xayah da onlara korkunç bir hassasiyetle saldırma şansı bulmuştu.
Xayah’nın karşı çıkışlarına aldırmayan Rakan onu takip etmeyi sürdürdü. Zaman içinde Xayah da bu duruma alıştı ve her ne kadar başlangıçta bunu itiraf edemese de dünyası artık eskisi kadar kötü ve yalnız hissettirmiyordu. Vastaya davasına karşı tutkusunu gösterişli savaş dansçısına da bulaştırmasıyla tamamen birbirinden ayrılamaz hâle gelmişlerdi. Bununla birlikte Xayah onun özgür ruhuna uyum sağlayarak Rakan’ın sebep olduğu karmaşayı en iyi şekilde kullanmaya başlamıştı. Birlikte Ionia’nın güçlü büyü akışını serbest bırakarak vastayaları yeniden eski güzel günlerine döndürmek için çalışıyorlar.


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme