Overwatch
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

OVERWATCH

7 Kasım 2014 tarihinde duyurulmuş olan oyun, 24 Mayıs 2016 tarihinde dünya çapında satışa çıkarılmıştır. Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen oyunun, tasarımcıları ise Scott Mercer, Jeremy Craig, Michael Elliot’tur.

Çok oyunculu birinci şahıs oyunu olan Overwatch bu süre zarfına kadar dünya genelinde tam 7 adet ödüle layık görülmüştür. İçerdiği aksiyon ve eğlence ile oyuncularına harika zamanlar geçirten Overwatch, dinamik oyun yapısı ve motoruyla oyuncularını ekran karşısına sabitlemeyi gayet iyi biliyor. Overwatch’ın dünyasına bir kez kapılan biri, o dünyadan kolay kolay kopamıyor ne yazık ki. Çıktığı günden bu yana e-sporlar arasında da kendine bir yer 

edinmeyi başarabilmiş olan Overwatch, turnuvalarda ve dünya geneli şampiyonalarda büyük miktarlarda ödüller dağıtmaktan asla vazgeçmiyor. Ücretli bir oyun olsa da,  tüm oyuncuların deneyebilmesi için bazı hafta sonlarında tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Böylelikle, henüz oyunu edinmemiş fakat merak eden oyuncular bu oyunu oynama fırsatı yakalıyorlar, hem de tüm karakterler açık olduğu için, hali hazırda oyunu oynayıp da kilitli karakterleri merak eden oyuncular için güzel bir fırsat olmuş oluyor.

Overwatch’ın aksiyon ve gizem dolu dünyasına siz de katılın.

İnanın pişman olmayacaksınız!

YORUMLAR 1
İndirimin indiriminden satın aldığım gibi anında overwatch oyun kodu gönderildi. Süper hızlı çok teşekkürler GameSatış siz bir harikasınız.
24/01/2019
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları