Overwatch 2 Watchpoint Paketi XBOX TR

Overwatch 2 Watchpoint Paketi XBOX TR

Master Mağaza
485,00 ₺
460,75 ₺
Overwatch 2 Watchpoint Paketi XBOX EU

Overwatch 2 Watchpoint Paketi XBOX EU

Master Mağaza
1.300,00 ₺
1.235,00 ₺
Overwatch 2 Watchpoint Paketi PC EU

Overwatch 2 Watchpoint Paketi PC EU

Master Mağaza
890,00 ₺
845,50 ₺
Overwatch 2 400 League Tokens

Overwatch 2 400 League Tokens

Master Mağaza
500,00 ₺
450,00 ₺
Overwatch 2 900 League Tokens

Overwatch 2 900 League Tokens

Master Mağaza
1.025,00 ₺
922,50 ₺
Overwatch 2 2600 League Tokens

Overwatch 2 2600 League Tokens

Master Mağaza
2.325,00 ₺
2.092,50 ₺

Overwatch 2 Hakkında

Overwatch 2, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan birinci şahıs nişancı türündeki takım tabanlı çok oyunculu bir video oyunudur. Oyun, ilk Overwatch oyununun devamı niteliğindedir ve hikaye, karakterler ve oynanış mekanikleri açısından önceki oyuna benzer özellikler taşır.

Overwatch 2, daha gelişmiş grafikler, yeni kahramanlar, haritalar ve oyun modları sunar. Ayrıca, oyunun en büyük yeniliklerinden biri olan PvE (Player versus Environment) modu sayesinde, oyuncuların yapay zeka destekli düşmanlara karşı oynayabileceği hikaye tabanlı görevler ve kooperatif oyun modları mevcuttur. Ayrıca Overwatch 2 paketleri ve Overwatch token ile oyuncuların Overwatch evreninde daha fazla içerik ve hikayeyle ilgilenme imkanı sağlanmaktadır.

Overwatch 2 Paketleri Nasıl Alınır?

 

Overwatch 2 paket satın al işlemi oldukça basit bir işlemdir. Eğer oyunu GameSatış’tan satın alıyorsanız hiçbir ek ücret ödemeden ve indirimli olacak şekilde oyunu hızlıca satın alabilirsiniz.

Peki Overwatch 2 paketleri nasıl alınır?

  • Overwatch 2 paket satın al - sat yapan GameSatış’ta ücretsiz üyelik oluşturun veya giriş yapın.
  • Overwatch 2 kategorisine gidin ve XBox CD Key veya Battle.net Gift Card özelliğine sahip Overwatch 2 paketlerinden birini seçin.
  • Eğer XBOX kullanıcısı iseniz XBOX özelliğindeki Overwatch 2 key kodu verilecek ilanı seçin. Zira XBOX için alıyorsanız Battle.net Gift Card kodu işinize yaramayacaktır.
  • Alışveriş adımlarını tamamlayın. Ardından satıcı belirtilen sürede Overwatch 2 paketini teslim edecektir.

Bu paketlere ek olarak Overwatch 2 watchpoint satın al - sat işlemleri de yukarıda anlatılan adımlar ile aynıdır. Benzer şekilde Overwatch 2 league tokens satın al - sat yapmak isterseniz de aynı kategori içinde Overwatch 2 tokens ilanlarına göz atabilirsiniz.

Overwatch 2 Paket Fiyatları

 

Overwatch 2 paket fiyatları almak istediğiniz paketin içeriğine veya almak istediğiniz Overwatch 2 tokens miktarına göre değişiklik gösterebilir.

Overwatch 2 tokens fiyat, League Tokens oyun parasının değerine göre artabilir ya da azalabilir. En güncel fiyat bilgisini GameSatış Overwatch 2 kategorisinde listelenen Overwatch 2 league tokens satın al - sat ilanlardan takip edebilirsiniz.

Overwatch 2 Sıkça Sorulan Sorular

Overwatch 2 Watchpoint Paketi nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Overwatch 2 kategorisinden ihtiyacınız olan Overwatch 2 Watchpoint Paket ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Overwatch 2 Watchpoint Paketi satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.