Ürünler hazırlanıyor.
Oyun Hakkında

PHANTOMERS

Kore merkezli Dream Executive firması tarafından, kendi ürettikleri oyun motorunu kullanılarak hazırlanıp, Türkiye’de NTT Games tarafından yayınlanan, askeri içerikli devasa, çevrimiçi birinci şahıs türünde oyun.

Phantomers, ilk olarak 2014 yılında tanıtılıp, 2015 yılında Türkçe dil desteği ile birlikte oyun severlere sunuldu. Oyun içinde Riffleman, Sniper, Pointman, Engineer ve Destroyer olmak üzere tam 5 adet farklı sınıf yer almakta. Her sınıfın kendine has özellikleri bulunuyor. Sizler de seçtiğiniz karaktere göre oyun stratejinizi belirliyor ve savaş içinde ona göre ilerliyorsunuz. 

Phantomers’ı türevlerinden ayıran en büyük özelliklerinden bir diğeri ise, oyun içinde kullanılabilen, drone, mayın, nöbetçi silah gibi farklı türde silahların bulunması. Düşmanlarınız menzil içine girer girmez, aktif olan bu silahlar savaşın kaderini etkileyebilecek güçteler.

Farklı bir tat arayan MMOFPS oyun severler için Phamtomers, başlı başına bir fırsat niteliğinde. Herkese bol oyunlu günler diliyoruz.

YORUMLAR
Arama sonuçları