Playerunknown's Battlegrounds

Playerunknown`s Battlegrounds
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Playerunknown`s Battlegrounds 3.48 BONUS
%20
3,48
-
+
Pubg - Steam
%20
-
+
Oyun Hakkında

PLAYERUNKNOW’S BATTLEGROUNDS (PUBG)
PlayerUnknow’s Battlegrounds, yani çoğumuzun bildiği ve son zamanlarda sıkça andığımız kısaltılmış adıyla PUBG!
Bluehole firması tarafından yayımlanan ve halen daha geliştirilmekte olan oyun, ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde ‘Steam Erken Giriş’ ile ‘Microsoft’ için çıkmış ve çıktığı günden itibaren sadece 3 ay içinde 4 Milyondan fazla kopya satmıştır. Battle Royal modunun en başarılı temsilcisi olan oyun, satış rekorlarını altüst etmiştir.
Amacınız mı? 
Tabii ki de hayatta kalmak! 
Düşünsenize, devasa bir haritanın içine 100 (max.) adet oyuncuyla birlikte aynı anda uçaktan atılıyorsunuz. Yanınızda mı? Elbette kendinizi koruyabileceğiniz tek bir silahınız dahi yok! Paraşütünüz ile birlikte haritaya iniş yaptıktan sonra ilk işiniz çevrenizde görmüş olduğunuz evlere girip, odaları araştırmak. İşte, işinize yarayacak olan ne varsa hepsini bu evlerden bulacaksınız. Silah, sağlığınız için kullanabileceğiniz yiyecek ya da içecekler, koruyucular, bombalar, mermiler ve oyun içinde size lazım olacak olan ne varsa her şeyi bu evleri ve odaları dolaşarak temin edeceksiniz.

Tabii ki dikkatli olmalısınız. Birileri sizi gözetliyor olabilir!


Siz kendinizi kaptırmış bir şekilde hızlıca evlere girip, işinize yarayacak olan eşyaları ararken o anda birileri sizi görmüş ve hiç beklemediğiniz anda, hızlıca sizi öldürmek için harekete geçmiş olabilir. Veya evin bir odasına hızla ve dikkatsizce daldığınızda hiç beklemediğiniz bir sürpriz ile karşılaşabilir ve o andaki savaşa veda edebilirsiniz. 
Unutmayın yalnız değilsiniz!
Çevrenizdeki düşmanları öldürmüş ve sağlığınızı kontrol edip yeni olası düşmanlarınızı aranırken, düşmanınız size çok uzakta olsa da aslında yakınınızdaymışçasına sizi aniden öldürebilir. Nasıl mı? Uzakta hayran hayran baktığınız o huzur veren yemyeşil otların arasındaki keskin nişancı olan düşmanınızın yeni avı olabilirsiniz. Bizden söylemesi. Aman dikkat! 
PlayerUnknow’s Battlegrounds (Pubg) tek kişilik ya da en fazla dörder kişilik takımlarla oynanabilir. Oyun süresi boyunca gittikçe daralan haritada zafer elde edebilmek için sağ kalan son kişi ya da son takım olmanız gerekmektedir. 
Sizce de harika bir oyun deneyi mi değil mi?
Bu eşsiz oyun ziyafetine katılıp, hayatta kalabilmek için heyecan içinde mücadele etmek istiyorsan eğer hemen PUBG ailesine sen de katıl. 


Unutma!
Gerçek düşmanının kim olduğunu asla bilemezsin!

YORUMLAR 21
arkadaşlar çok şüphelerim vardı ama süper bişey ya güven %100
16/01/2019
AGA lendıme güvenemiyorum ya siteye güvenmek istiyorum ama güvenilirmi bi yorum atın altına bide Gift ile key in ne farkı var
15/01/2019
GameSatış
Merhaba, Ülkemizin lider dijital satış sitelerinden biri olarak, 14 yıllık geçmişimiz ile Türkiye ve Dünya genelinde oynanan tüm oyunların E-pin satıcısı GameSatış olarak, sektörün öncü kuruluşlarından biri olmaktan gurur duyuyoruz. Hiç bir sorun yaşamadan sipariş verebilirsiniz. Gift ile key arasında ise herhangi bir fark yoktur sadece teslimat yolları farklıdır. Steam profil linkiniz ile birlikte gift seçeneği üzerinden sipariş verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
Süper site anında işlem yapılıyor
27/12/2018
2 3 dakika icerisinde elime gecti cok iyi favorim bu site artik 👍
22/12/2018
saniyesinde teslimat güzel ve güvenilir
09/12/2018
teşekürler
31/10/2018
Süper Hemen teslim edildi
21/10/2018
kolay oldu
21/10/2018
5 Dakika bile sürmedi teşekkürler GameSatış.
19/10/2018
bakalım ve görelim
21/09/2018
Toplam 21 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları