Star Wars Battlefront 2 Sadece 149 TL !
Star Wars Battlefront 2 Sadece 149 TL !
Katılım Detayları için Tıklayınız...
Katılım Detayları için Tıklayınız...
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
Redzen Satışlarımız Başladı!
Redzen Satışlarımız Başladı!
Sadece 3,5 TL!
Sadece 3,5 TL!
Hesabını Efsanevi`ye Yükselt!
Hesabını Efsanevi`ye Yükselt!
Tüm Oyunlar


Point Blank - NG

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
    5000 NG
    
20
5.00 TL
    10000 NG
    
40
10.00 TL
    26250 NG %5 Bonus
    
100
25.00 TL
    53650 NG %7.3 Bonus
    
200
50.00 TL
   110000 NG %10 Bonus
    
400
100.00 TL

İrili ufaklı göçmen örgütleri tek bir çatı altında toplanarak ülke tarihinin en büyük grevini ve protesto gösterisini örgütledir.On binlerce kişilik bir kalabalık, Lavran`daki (başkentteki) meclis binasının önündeki büyük meydanda toplanmıştı ve protestocuların sayısı gittikçe artıyordu. Şehirdeki bütün güvenlik güçleri de meydana toplanmıştı fakat sayıca protestoculardan azdılar. Göstericilerin hepbir ağızdan attıkları sloganlar sokaklarda ve meclisin duvarlarında yankılanıyordu. Henüz bir taşkınlık olmamıştı. Fakat ortam dehşet verici ölçüde gergindi. Bütün Şehir patlamaya hazır bir bomba gibiydi. Olası bir çatışma durumuna karşın askeri güçler de takviye amaçlı meydana gelmeye başlamıştı.


Polislerle göstericilerin arasına askeri araçlarla barikat kuruyorlardı. Her şey bir anda oldu. Barikatta mevzilenen askeri mühimmat yüklü bir kamyon, kulakları sağır eden, dehşet verici bir gürültüyle patladı. Ortalık cehenneme dönmüştüi toz ve duman göz gözü görmüyordu. Efraftaki bütün binaların camları patlamıştı. Ardından çığlıklar, haykırışlar...tam bir can pazarı yaşanıyordu. Hem göstericiler hemde güvenlik güçleri telef olmuştu. Patlamada ve sonrasındaki izdihamda ölenlerin sayısı binlerle ifade ediliyordu.


Bu olayda ne kadar can kaybı olduğu bugün bile tam olarak bilinmemektedir. Bu acı olay bir sabotaj mı, yoksa provokasyon mu yada talihsiz bir kaza mıydı? Bu sorunun cevabı hiçbir zaman verilmedi Ancak olan olmuştu. Devlet göstericileri, göstericiler devleti suçluyordu. Bütün ülke alarma geçti. Artık sokaklarda askerler kol geziyordu. Birbirinden sert güvenlik önlemleri ardı ardına uygulanmaya başlandı. Tüm bu önlemlerin hedefinde ise göçmenler vardı. Yüzlercesi tutuklanarak hapse atıldı. Daha da fazlası sınır dışı edildi. Fakat bu sert tedbirler ülkedeki gerginliği iyice tırmandırdı.


Göçmen gençler, yeraltına çekilerek onlara verilmeyen haklarını zorla geri almak ve uğradıkları haksızlığın adeleti için bir örgüt kurdular: Free Rebels. Devletin silahlı güçleri, bir tür gerilla savaşı veren ve gün geçtikçe güçlenen Free Rebel`a karşı çaresiz kalıyordu. Örgüt ülkeyi cehenneme çevirmişti.Bu durum, devleti yeni bir çözüm arayışına itti.

Gerilla savaşına karşı mücadele edebilecek, elit savaşcılardan kurulu bir birlik oluşturuldu. Bu, tarihin gördüğü en nitelikli anti-terör teşkilatıydı:CT-Force. Artık caddelerde, sokaklarda, şehrin her noktasında amansız bir kovalamaca, acımasız bir savaş başlamıştı. Her iki taraf da kendi vatanı için savaçıyordu; fakat ortada tek bir ülke vardı.. Hakkını zorla da olsa almak isteyen Free Rebels ve ülkesini korumak isteyen CT-Force un savaşında sen hangi taraftasın?

Point Blank hakkında daha fazla bilgi almak ve ya oynamak için aşağıda ki bağlantıyı takip edebilirsiniz. Ayrıca sayfamız içinde satılan Nfinity Gold oyun paralarının alımını satımını yapabilirsiniz.


Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin

 


 

 

Hediye Kuponu Yükleme

 

 

 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme