Pro Evolution Soccer 2018

Ürünler hazırlanıyor.
Oyun Hakkında

Konami Digital Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan Pro Evolution Soccer 2018, yani bizim kendi hitap ettiğimiz şekilde Pes18, 14 Eylül 2017 tarihinde hayranlarına sunuldu. 
Fifa’yla sıkı bir rekabet içinde olan ve 2012’inden sonra bozduğu düşünülen Pes, yeni versiyonuyla karşımızda. Ülkemizde en çok sevilen ve tercih edilen futbol oyunu Pes olsa da dünya genelinde Fifa, üstünlüğü korumaya devam ediyor. Aslında ülkemizde de son dönemde Pes’e olan ilgi azımsanmayacak bir şekilde azalmıştı. Kafamızın içinde hep bu şekilde mi devam edecek tarzı sorular dolanırken, Konami bu sefer gözle görülür değişikliklere gitmiş ve gerçekten de başarıya ulaşmış gözüküyor. Öyle ki Pes 2018 için gelen tepkilere baktığımızda, oyuncuların daha önceden şikâyet ettiği çoğu unsur ortadan kalkmış, oyun dinamiği gerçekten de tatmin edici bir seviyeye ulaşmış. 
Pes 2018 Türk oyuncuların gönlünü fethetmiş durumda. Oyunun içinde Türk milli takımımızın da olması buna büyük bir katkı sağlıyor tabii. Pes bu versiyonuyla bizleri mutlu etmeyi başarıp, bizleri yeniden bilgisayarlarımızın ve konsollarımızın başına kilitlemeyi başarabildi. Oyun içinde düzelmeyen ve can alıcı eksikliklerden biri olan Lisans konusu hala daha çözüme kavuşmuş değil. Diğer versiyonlarda olduğu gibi Pes’in 2018 versiyonunda da bazı ülkelerin ve kulüplerin maalesef ki lisansı yok. Ülkemizde çok popüler olmasına rağmen içerisinde Türk liginin gene olmaması bizleri üzdü. Fakat Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray gibi büyük ve köklü kulüplerimiz oyun içinde mevcut. 
Pes 2018, eksiklikleri hep olsa da bu yepyeni grafikleri ve oyun dinamiğiyle bizleri cezp etmeyi gerçekten başardı. Gece gündüz demeden zevkle ve heyecanla oynayacağımız bu yeni Pes, tüm futbol severler için adeta bir adrenalim bombası.
Dostlarınızla evinizde keyifle düzenleyebileceğiniz turnuvalarınız için Pes gerçekten de biçilmiş kaftan.

 

YORUMLAR 1
güzel
10/05/2018
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları