Tüm bağlantılar erişilebilir durumda mı?
Facebook
Twitter
Gmail
Game Center

Pubg New State Hesap Satışı Hakkında

Krafton tarafından geliştirilen ve PlayerUnknown's Battlegrounds serisinin devamı niteliğinde olan New State, yeni çıkmış olmasına karşı oldukça ilgi gören bir battle royale tarzı mobil oyun. Pubg Mobile benzeri devamı bir mobil oyun olmasından dolayı oyuncuları oldukça fazla. Oyuncular haliyle New State hesaplarını belirli bir seviyeye getirdikten sonra hesap satışı yapmak isteyebiliyor veya istedikleri özellikte ve seviyede hesap alımı gerçekleştirebiliyor.

Pubg New State Hesap Nasıl Alınır?

Oyun oynamak istediğiniz sırada özellikle rekabeti seven bir oyuncuysanız başlangıç seviyesinden başlamak istemeyebilirsiniz. GameSatış New State Hesap Satışı kategorisinden dilediğiniz özellikte ve içerikte hesap satın alabilirsiniz . Pubg New State Hesap alım-satımlarında kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Mobile ödeme
  • Kredi kartı
  • EFT ve havale

New State Güvenilir Hesaplar

Güvebilir bir New State hesabı satın almak isterseniz, GameSatış üzerindeki onaylı mağazalardan alışveriş gerçekleştirmeli ve sitenin sizlere uyarı olarak sunduğu güvenlik uyarısı talimatlarına uymalısınız. GameSatış üzerinde sizlere güvenilir bir yapıda hizmet vermiş olduğumuz gibi kısa sürede hesapların teslim edilmesi gerçekleştirilmektedir. Sabah 09.00 ile gece 02.00 arasındaki siparişleriniz en kısa sürede sizlerle paylaşılmaktadır. Aynı zamanda iade ve iptal imkanlarımızda bulunduğu için gerekli şartların karşılanması noktasında iade ve iptallerinizi de yerine getirebilmeniz mümkündür.

New State Hesap Fiyatları

173 MADALYA YÜKSELTİLEBİLİR AKM: 225,00 ₺
EFSANE ÖN KAYIT HESABI: 900,00 ₺
ÖN KAYIT ÖDÜLLÜ | 60K BP | NOVA: 100,00 ₺
Çılgın Korkuluk kasklı hesap: 25,00 ₺

Görmüş olduğunuz gibi sizlere mağazalarımızda her seviyede oyun hesabı sunulmaktadır. Sizin için en uygun hesabı kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

Pubg New State Hesap Satışı Sıkça Sorulan Sorular

Pubg New State Yeni Hesap Nasıl Açılır?

Pubg New State yeni hesap nasıl açılır sorusunun yanıtını telefonunuza oyunu indirip açmanızın hemen ardından oyun içinde görüntüleyebilirsiniz. Oyunda hesap açmak için 3 seçeneğiniz vardır:

  • Twitter ile,
  • Facebook ile,
  • Mail adresiniz ile hesap açma.

Bu 3 yöntemden kendinize en uygun olanı seçerek Pubg New State hesabınızı oluşturabilirsiniz ve online mobil oyun deneyiminin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Pubg New State Hesap Nasıl Satılır?

Pubg New State hesap GameSatış Oyuncu Pazarı’nda satılır. GameSatış Oyuncu Pazarı üzerinden hesabınıza ait bilgileri girerek satışa sunmak istediğiniz hesap için ücretsiz ilan açabilirsiniz.

Pubg New State Hesap Nasıl Teslim Edilir?

Pubg New State hesap nasıl teslim edilir sorusuna GameSatış Oyuncu Pazarı üzerinden Pubg New State hesabınızı satmanız halinde neler yapmanız gerektiğini anlatararak yanıt verelim:

  • Hesabınız satıldığında size GameSatış’tan B021 koduyla sms gelir.
  • Bu satışınızı “Satışlarım” ekranında görüntüleyebilirsiniz.
  • Daha sonra mağaza mesajlaşmaları yoluyla hesap bilgilerinizi alıcıya teslim etmeniz gerekir.

Alıcı satışı onayladıktan sonra paranız GameSatış bakiyesi olarak hesabınıza geçecektir.

Pubg New State Hesabı Nasıl Satın Alınır?

Pubg New State hesap GameSatış Oyuncu Pazarı’ndan alınır. Pubg New State hesap nasıl alınır, Pubg New State hesap nasıl satın alınır sorularının yanıtını GameSatış Oyuncu Pazarı’nda bulabilirsiniz. Türkiye’nin hesap satışı konusunda 1 numaralı pazarı olan GameSatış’a üye olarak zevkinize ve bütçenize en uygun Pubg New State hesabını satın alabilirsiniz. İstediğiniz hesabı aldığınızda oyun zevkiniz katlanarak artacak.