Knight Online - Sahte E-Maillere Dikkat
Knight Online - Sahte E-Maillere Dikkat
Wrath of Dragons Promo Kod
Wrath of Dragons Promo Kod
Tüm Steam Oyunlarında %20 İndirim !
Tüm Steam Oyunlarında %20 İndirim !
23000 Acoin çekiliş sonuçları
23000 Acoin çekiliş sonuçları
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
Tüm Oyunlar


Shaiya Online

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   510 Aeria Points Shaiya Online
    
10
18.58 TL
   1030 Aeria Points Shaiya Online
    
20
37.17 TL
   2100 Aeria Points Shaiya Online
    
40
68.70 TL
   3240 Aeria Points Shaiya Online
    
60
101.89 TL
   5500 Aeria Points Shaiya Online
    
100
183.76 TL
   8550 Aeria Points Shaiya Online
    
150
238.00 TL

Dünya karanlık bir yerken refah içinde bir Shaiya dünyası kurmak için başka bir boyuttan Etaine adında bir tanrıça geldi. Tanrıçanın, mükemmel bir dünyaya olan isteği ve kudretiyle dağları, ovaları, denizleri, nehirleri ve ormanları yarattı. Eşsiz Teos Epeiros kıtası oluştu. Sıra burada yaşayacak hayatlara gelmişti. İlk önce kıtayı yönetmek için, Ejder Tanrılarını ardından da Nordein ve Dumianas adlarında iki ırk daha yarattı. Nordeinler, maalesef Tanrıçanın onları kusurlu sanmasına yol açan kötü ve biçimsiz özelliklerle yaratılmışlardı. Tanrıça onları unutmak üzere uzaklara yolladı. Aynı hataya tekrar düşmemek için, Dumianaslar sadakat ve erdem dolu yaratıldılar. Tanrıçaya bağlılıkları ile yaşadılar. Tanrıça, bu bağlılıklarını taktir etmek için onlara zekilik ve bilgelik hediye etti. Bu hediyenin hırs ve güvensizliği doğuracağını, kendi otoritesine karşı inkar getireceğini bilemezdi. Zaman içinde Dumianaslar giderek güçlendiler ve isyan çıkarttılar. Savaş başladı. Tanrıçayı öldürdüler. Teos Epeiros kıtası yerle bir oldu, yaşayan herkesi öldürdüler. Sadece Proton ve Eustatin adında birbirine aşık iki Dumianas bu savaştan kaçarak kurtuldular, yıllarca saklandılar. Hamile olan Eustatin, korku ve endişe dolu Proton’dan beklediği desteği göremedi ve Proton, yollarını ayırmaya karar verdi. Proton içindeki korku, yaşadıkları savaş ve çöküntüyle kuzeye, Eustantin ise Protona olan kiniyle güneye göç etti. Eustantin bir oğlan çocuğu dünyaya getirdi. Geçmişten gelen kini taşıyan Vail Irkının ataları oldular. Protona gelince, hayatının aşkını terk ettiği için ve korkularıyla yalnız bir hayat yaşadı. Yalnızlığında bir ağacı yontarak, Eustatini temsil eden bir heykel yaptı. Toprak Tanrıçası, heykele can verdi. Böylece, yeni bir ırk Elfler oluştu.


İki ırk birbirlerinden habersiz beş yüz yıl yaşadılar. Kıtada toprakları genişleyip büyüdükçe, neredeyse komşu oldular ve birbirlerini fark ettiklerinde aralarında savaş başladı. Etaine ise, ölümünden sonra ruhu ikiye bölünüp kıtada kaldı. Bu bölünme doğa üstü olayları tetikledi. Yer yüzü sarsıldı, yarılmaya başladı. İki ırk arasındaki savaş ancak böyle durdu. Yarılmalar esnasında okyanusun ortasında Etos adında bir ada meydana geldi. Etos’un yerlileri, İnsan ırkıydı. Aynı esnasında, Vaillerin bulunduğu güney kesimde meydana gelen yarılma sonucunda Tanrıçanın kusurlu bulup ve uzaklara gönderdiği, Nordein ırkı yeraltı dünyasının güçlü  imparatorluğu olarak belirip kıtaya geri döndü.


Yüzyıllar geçtikçe insan nüfusu zenginleşti ve ada onlara yetmez oldu. Teos kıtasına göç etmek zorunda kaldılar. Elfleri buldular ve Alliance of Light ittifakını kurdular. Vailler öfkeleri ve dışlanmışlıklarının intikamını alır gibi  hem İnsan-Elf birliğine hem de Vaillere karşı savaş açtı. İnsan-Elf birliğine karşı savaşta yenilmek üzereyken kendilerini Vaillerin kurtarmasıyla onlarda Union of Fury ittifakını kurmuş oldular. Ve böylece başka bir hikaye başladı.


Hadi tarafını seç!
Bu nefes kesen, heyecan dolu mücadelede yerini al.


Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin

 


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme