Skill
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
25 Cash Skill

25 Cash Skill

%10
-
+
50 Cash Skill

50 Cash Skill

Skill

%10
-
+
150 Cash Skill

150 Cash Skill

Skill

%10
-
+
350 Cash Skill

350 Cash Skill

Skill

%10
-
+
1000 Cash Skill

1000 Cash Skill

Skill

%10
-
+
2500 Cash Skill

2500 Cash Skill

Skill

%10
-
+
Oyun Hakkında

S.K.I.L.L

İlk olarak, 12.09.2013 tarihinde Gameforge tarafından yayınlanan, online birinci şahıs nişancı oyunu olarak geçen S.K.I.L.L, oyuncularına heyecan ve aksiyon dolu bir atmosfer sunuyor. Hızlı ve çok oyunculu maçlara şahit olduğumuz oyunun başlangıcında 6 ek harita ve ‘Glass’ adlı bir oyun modu sunuluyor.

S.K.I.L.L, sahip olduğu birbirinden kaliteli özellikleri ile de oyuncularını saatlerce ekran başına sabitleyebilecek ölçüde doğrusu. Bu özelliklere ufak bir göz atarsak şunları söyleyebiliriz;

Unreal Engine 3 motoru ve son derece profesyonel bir şekilde tasarlanmış ses sistemi ile oyunun atmosferine kapılmamak inanın ki elde değil. Aynı anda 16’ya kadar oyuncunun hızlı bir şekilde mücadelelere girebildiği oyunda heyecan bir saniye olsun ki hız kesmiyor. Oyun içinde elbette ki Klan özelliği mevcut. İsterseniz sizin için iyi olabileceğini düşündüğünüz bir klana girebilir ya da kendi komutanlığınızın hükmettiği bir klan kurabilirsiniz. Oyun içinde birbirinden özel ve güçlü silahlar, bombalar ve zırhlar bulunuyor. Bunlar da elbette ki oyuna ekstradan adrenalin ve tutku katan nitelikler. Team Deathmatch ile Deathmatch modlarının yanı sıra Survival ve Parti gibi modlar da bulunuyor oyunun içinde. Yüksek skorlar, ölüm ve sağ kalma oranı, istatiksel bilgiler derken, S.K.I.L.L gerçekten de oynanmayı sonuna kadar hak eden bir oyun. Ücretsiz bir şekilde oynanabilen oyun ayrıca abonelik ücreti gibi ücretlendirmeleri de içinde barındırmıyor.

YORUMLAR
Arama sonuçları