Dawn of War 3 Hemen Teslim!
Dawn of War 3 Hemen Teslim!
Outlast 2 43.90!
Outlast 2 43.90!
Bioshock The Collection İndirimde!
Bioshock The Collection İndirimde!
Satın almak için hemen tıkla!
Satın almak için hemen tıkla!
Sınırlı stok!
Sınırlı stok!
Mass Effect: Andromeda Hemen Teslim!
Mass Effect: Andromeda Hemen Teslim!
Detaylar haberimizde...
Detaylar haberimizde...
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Tüm Oyunlar


Smite Gem

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   400 Gems
    
15
22.00 TL
   800 Gems
    
30
41.00 TL
   1500 Gems
    
50
68.00 TL
   3500 Gems
    
100
130.00 TL
   Ultimate God Pack
    
50
40.00 TL

Smite Oyun Hakkında

ABD merkezli Hi-Rez oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMO oyunu Smite; 3D grafikleri, kaliteli görsel efektleri ve yüksek oynanabilirlik değerleriyle oyun severlere keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Multiplayer online battle arena (mobA) sınıfına dahil olan Smite, benzerlerinden farklı olarak 3. şahıs kamera açısına (TP) sahip.

Tanrıların savaşını konu alan Smite de farklı kültürlerin mitolojilerinde yer alan çok sayıda tanrıya rastlamak mümkün. Zeus, Hades, Anubis, Bakasura, Herkül ve Odin gibi bir çok filme ve efsaneye konu olan bu tanrıların bir kısmı ücretsiz olarak seçilebilirken bir kısmını seçmek için ödeme yapmanız gerekiyor. Çin, Yunan, Mısır, Hindu, İskandinav, Maya ve Roma mitolojilerindeki tanrıların ön plana çıktığı Smite farklı oyun modlarında hem PvE hem de PvP savaşlara katılabiliyorsunuz.

Arena, Assault, Conquest, Domination, Joust ve Practice şeklinde ayrılan oyun modlarının bir kısmı kredili sisteme (karşı takımın kredisini sıfırlama) dayanırken bir kısmı ele geçirme (fetih) bir kısmı da yok etme mantığına dayanmaktadır. Practice modunda ise diğerlerinden farklı olarak yapay zekaya karşı savaşabilirsiniz. Kapsamlı karakter yapılandırma sistemi bulunan Smitelsquo;de sahip olduğunuz karakterlerin seviyelerini yükselterek farklı yetenekler kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Smite Gems Hakkında

Smite Gems kullanıcının oyun tecrübesini geliştirmek adına nesneler satın almak için kullanılır. Smite Gems satın almanın kredi kart ödemeleri ve kontörlü kartlardan, cep telefonu ödemelerine kadar bir çok yolu vardır.


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale