Stronghold Kingdoms

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
-
+
-
+
-
+
-
+
-
+
Oyun Hakkında

Ortaçağ dünyasında gerçek oyunculara karşı liderlik mücadelesi verdiğiniz Stronghold Kingdoms, Aeri Games tarafından yayınlanan gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunudur. Küçük boyutu ve düşük sistem gereksinimleri sayesinde Netbook modelleri dahil birçok bilgisayarda sorunsuz çalışan oyunun görüntü kalitesi ise günümüz oyunlarına göre düşük kalmakta.
 
Fransa, Almanya, Rusya ve ABD gibi çeşitli devletlerin yer aldığı Stronghold Kingdoms oldukça kapsamlı bir oyun deneyimi sunuyor. Köyünüzün temellerini attıktan sonra bina ve birimler üretebilmek için gerekli olan hammaddeleri toplamaya başlamalısınız. Kaynak toplamak ve asker üretebilmek için ise öncelikle insana ihtiyacınız var. Köyünüzde yaşayan insanları en iyi şekilde kullanarak ve daha fazla insan için yaşam alanı sunarak nüfusunuzu yükseltebilirsiniz. 

Çeşitli askeri birimlerin yer aldığı oyunda çevrenizdeki gerçek oyunculara ve haydut kamplarına saldırılar düzenleyerek ganimet toplayabilirsiniz. Hareketli savaş sahnelerine sahip olan Stronghold Kingdoms'da güçlü saldırılara karşı koyabilmek için kalenizi çeşitli savunma birimleriyle donatmanız gerekiyor.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: 1GHz veya Faster
RAM: 512Mb RAM for Windows XP (1GB for Windows Vista & 7)
Ekran Kartı: DirectX 9 uyumlu Graphics Card
DirectX: DirectX 9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 veya Windows 7/8/10 (Windows Update Recommended)
Hard Disk: 150 Mb Hard Drive Space

Arama sonuçları