Tales Of Zestiria - Steam

Oyun Hakkında

Orjinal Tales oyununun yayınlanmasının 20. Yıl dönümünde piyasaya sürülen ve bu harika serinin son oyunu olan Tales of Zestiria Game Satış’ta sizleri bekliyor. Seraphim köyünde büyüyen Sorey’in hikayesiyle başlayan oyunda Seraphimler insanların göremediği ruhlardır. Sorey ise Seraphimleri görebilme yetisine sahip sıradışı bir insandır. Komşu krallıklardan gelen bir soylu olan Alisha ile tanıştıktan sonra Sorey dünyayı kendi gözleriyle görmek için bir maceraya atılma kararı alır. Yol boyunca karşılaştıkları insanların hikayelerinin de ister istemez bir parçası olunca, olayların arkası kesilmez. 
Kombat sistemiyle ünlü olan Tales serisinin her oyununda değişen savaş mekanizmaları bugüne kadar hiçbir oyuncusunu hayal kırıklığına uğratmadı. Son oyunları Tales of Zestria’da da daha önceki oyunları Tales of Grace’e benzeyen bir açık dünya savaş mekanizması kullanarak oyuncularına çatışma esnasında oldukça fazla kontrol sağlayan tasarımcılar tüm Tales fanlarından yine tam puan alıyor. 
Grafik olarak ise Tales of Xillia ile benzer grafikler kullanan yapımcılar, anime tarzı ve gerçekçiliği birbirine harika bir şekilde harmanlayarak mükemmel görseller ortaya koyuyorlar. Japonya’da kaliteleriyle oldukça ünlü olan müzisyenler Motoi Sakuraba ve Go Shiina’nın katkılarıyla hazırlanan ses efektleri ve müzikler, bu harika görsellerle bir araya gelince anime tarzı oyunları seven oyuncular için mükemmel bir deneyim oluşturuyor. Siz de bu deneyimin bir parçası olmak isterseniz Tales of Zestiria oyununu GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde, en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Arama sonuçları