İyi Bayramlar! :)
İyi Bayramlar! :)
4 Temmuz`a Kadar Geçerli!
4 Temmuz`a Kadar Geçerli!
Strike of Kings Kuponları Stoklarda!
Strike of Kings Kuponları Stoklarda!
22 Haziran - 4 Temmuz Arasında!
22 Haziran - 4 Temmuz Arasında!
Mobil Ödeme Aktif!
Mobil Ödeme Aktif!
Destansı Kostümler 52 TL!
Destansı Kostümler 52 TL!
Far Cry 5 Ön Sipariş Avantajlarıyla!
Far Cry 5 Ön Sipariş Avantajlarıyla!
Battlefield 1 Sadece 129 TL!
Battlefield 1 Sadece 129 TL!
Tüm Oyunlar


The Lost Titans

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   560 Nova
    
10
4.30 TL
   1,400 Nova
    
40
17.00 TL
   2,800 Nova
    
100
42.00 TL

Tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu The Lost Titans, DAO Games ile Türkiye`de. Türkçe dil desteğiyle hizmet verecek olan The Lost Titans, insanlarla birlikte kendi uygarlığını kuran Titanların zaman içinde birbirine düşerek tükenmek bilmeyen bir savaşa girmelerini konu alıyor.

Mitolojik ögelere bolca rastlanan oyunda 15. seviyeye yükseldiğinizde farklı özelliklere sahip olan 3 handedandan birine dahil olmanız gerekiyor. Bu hanedanlar ve özellikleri; Levidis Hanedanı Levidis Hanedanı bilgeliği takdir eder. Üyeleri sakin, dayanıklı ve zekidirler. Gökte olan büyük ve asil bir Pegasus`un gözüyle, olayların bütününe bakmayı tercih ederler.

İşaret: Gökteki Pegasus Renkler: Siyah ve Beyaz İnanç: Delici Bakış - Öncelikli görevin herdaim Şehrin çıkarlarını gözetmek olduğuna dair bir yemindir. Sorumluluklar: Diplomasi, Şehir Planlaması, Ticaret Kalgeris Hanedanı Onur, Aile ve vahşilik Kalgeris Evi için gururun sembolleridir. Bu evin üyeleri Tetikteki Kılıç isimli inancı kabul ederler. Onlar şehrin geleceğini kurmak ve korumakla yükümlüdürler. Bunu, şehir muhafızlarını güçlendirip endüstriyi koruyarak yaparlar.

İşaret: Alevli Cerberus Renkler: Kızıl ve Altın İnanç: Tetikteki Kılıç - Şehri kollayan üç başlı bir Cerberus gibi güçlü ve her zaman tetikte olmak. Sorumluluklar: Güvenlik, Endüstri Vendramin Hanedanı Vendramin Hanedanı üyeleri zekiliğe, kurnazlığa ve keskin bir zihine değer verirler. Hydra`nın başlarından birini kesersen iki tane daha çıkar, bu bir Vendramin`in planını bozmak için de geçerlidir. En iyi stratejistler ve en güvenilir düşünürler olarak kabul görmüşlerdir. İşaret: Denizlerin Hydrası Renkler: Mavi ve Gümüş İnanç: İlk Hareket Sorumluluklar: Altyapı, Tarım, Şifa.

Oyuna katılmak için http http://tlt.zqgame.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğer mevcut bir The Lost Titans oyuncusuysanız sayfamızdan oyun hesabınız için Nova satın alabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme