Dawn of War 3 Hemen Teslim!
Dawn of War 3 Hemen Teslim!
Outlast 2 43.90!
Outlast 2 43.90!
Bioshock The Collection İndirimde!
Bioshock The Collection İndirimde!
Satın almak için hemen tıkla!
Satın almak için hemen tıkla!
Sınırlı stok!
Sınırlı stok!
Mass Effect: Andromeda Hemen Teslim!
Mass Effect: Andromeda Hemen Teslim!
Detaylar haberimizde...
Detaylar haberimizde...
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Tüm Oyunlar


Tiberium Alliances

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem

Electronic Arts’a (EA) ait Phenomic stüdyolarında geliştirilen ve Türkiye’de Joygame tarafından Türkçe dil desteği ile yayınlanan gerçek zamanlı strateji oyunu (MMORTS) Command & Conquer Tiberium Alliances, yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynayabileceğiniz sürükleyici bir oyun.


GDI ve NOD olmak üzere 2 farklı sınıfın bulunduğu C&C Tiberium Alliances‘ta mevcut enerji kaynaklarının tek sahibi olmak ve evreni yönetmek için rakiplerinizle savaşıyorsunuz. Sahip olduğunuz üssü en iyi şekilde geliştirerek kaynaklarınızı çoğaltmalı, yaptığınız araştırmalarla ordunuzu en teknolojik savaş makine ve ekipmanlarıyla donatmalısınız.


Oyunda sınırlarınıza sızmak isteyen unutulmuş isimli düşman birlikler yakınlarınıza kamplar kuracaktır, bu kampları yok ederek hem kaynaklarınızı çoğaltabilir hem de seviyenizi yükseltebilirsiniz. C&C Tiberium Alliances‘ta bulunan görev sistemi sayesinde kısa sürede üssünüzü saldırı ve savunma bakımından güçlü duruma getirebilir, kazandığınız hediyeleri akıllıca kullanarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.


Oyunda bulunan gelişmiş savaş sistemi sayesinde mevcut ordunuzu parçalara ayırarak belirli aralıklarla düşman üzerine gönderebiliyorsunuz. Ayrıca çok sayıdaki konuşlanma seçeneği sayesinde düşmanın ordu yapısına ve bina dizilimine göre ordu göndermeniz de mümkün. Böylece daha az kayıp ile daha kısa sürede savaş kazanabilirsiniz. C&C Tiberium Alliances‘ta savaşlarda dikkat edilmesi gereken bir nokta daha var, haritalarda bulunan; orman, bataklık, petrol sızıntısı ve hurda gibi alanlar birlikleri yavaşlamasına ve ordu düzeninin bozulmasına sebep olmaktadır. Bu detayı hem saldırı hem de savunma alanında doğru şekilde kullanarak düşmanlarınıza ezici üstünlük sağlayabilirsiniz.


Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale