İyi Bayramlar! :)
İyi Bayramlar! :)
4 Temmuz`a Kadar Geçerli!
4 Temmuz`a Kadar Geçerli!
Strike of Kings Kuponları Stoklarda!
Strike of Kings Kuponları Stoklarda!
22 Haziran - 4 Temmuz Arasında!
22 Haziran - 4 Temmuz Arasında!
Mobil Ödeme Aktif!
Mobil Ödeme Aktif!
Destansı Kostümler 52 TL!
Destansı Kostümler 52 TL!
Far Cry 5 Ön Sipariş Avantajlarıyla!
Far Cry 5 Ön Sipariş Avantajlarıyla!
Battlefield 1 Sadece 129 TL!
Battlefield 1 Sadece 129 TL!
Tüm Oyunlar


Tiberium Alliances

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem

Electronic Arts’a (EA) ait Phenomic stüdyolarında geliştirilen ve Türkiye’de Joygame tarafından Türkçe dil desteği ile yayınlanan gerçek zamanlı strateji oyunu (MMORTS) Command & Conquer Tiberium Alliances, yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynayabileceğiniz sürükleyici bir oyun.


GDI ve NOD olmak üzere 2 farklı sınıfın bulunduğu C&C Tiberium Alliances‘ta mevcut enerji kaynaklarının tek sahibi olmak ve evreni yönetmek için rakiplerinizle savaşıyorsunuz. Sahip olduğunuz üssü en iyi şekilde geliştirerek kaynaklarınızı çoğaltmalı, yaptığınız araştırmalarla ordunuzu en teknolojik savaş makine ve ekipmanlarıyla donatmalısınız.


Oyunda sınırlarınıza sızmak isteyen unutulmuş isimli düşman birlikler yakınlarınıza kamplar kuracaktır, bu kampları yok ederek hem kaynaklarınızı çoğaltabilir hem de seviyenizi yükseltebilirsiniz. C&C Tiberium Alliances‘ta bulunan görev sistemi sayesinde kısa sürede üssünüzü saldırı ve savunma bakımından güçlü duruma getirebilir, kazandığınız hediyeleri akıllıca kullanarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.


Oyunda bulunan gelişmiş savaş sistemi sayesinde mevcut ordunuzu parçalara ayırarak belirli aralıklarla düşman üzerine gönderebiliyorsunuz. Ayrıca çok sayıdaki konuşlanma seçeneği sayesinde düşmanın ordu yapısına ve bina dizilimine göre ordu göndermeniz de mümkün. Böylece daha az kayıp ile daha kısa sürede savaş kazanabilirsiniz. C&C Tiberium Alliances‘ta savaşlarda dikkat edilmesi gereken bir nokta daha var, haritalarda bulunan; orman, bataklık, petrol sızıntısı ve hurda gibi alanlar birlikleri yavaşlamasına ve ordu düzeninin bozulmasına sebep olmaktadır. Bu detayı hem saldırı hem de savunma alanında doğru şekilde kullanarak düşmanlarınıza ezici üstünlük sağlayabilirsiniz.


Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme