Tom Clancy's The Division 2

Tom Clancy's The Division 2
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Tom Clancy's The Division 2

Tom Clancy's The Division 2

Uplay

%25
-
+
Oyun Hakkında

Ölümcül bir virüsün New York Şehri'ne ve dünyanın geri kalanına saldırıp popülasyonu sakat bırakmasından bu yana yedi ay geçti. Virüs isabet ettiğinde, sivil uyuyan birimler birimi olan The Division, son savunma hattı olarak harekete geçti. O zamandan beri, Bölüm ajanları kalanları kurtarmak için acımasızca savaşıyorlar.

Bölünme için, bahis miktarı hiç olmadığı kadar yüksektir. Washington, D.C.  dünyadaki en ağır korunan şehir - risk altında, tüm ulusu çöküşün eşiğinde bıraktı. Washington, D.C. kaybolursa, millet düşer. Sahada yedi aydır görev yapan bir Bölüm ajanı olarak, siz ve ekibiniz pandemik çöküşün ardından toplumun çöküşünü durduracak son umudunuz.

Ubisoft Massive ve Tom Clancy'in The Division®'ını getiren aynı ekipler tarafından geliştirilen Tom Clancy'nin The Division® 2'si, çökmekte ve kırılan bir Washington DC'deki aksiyon atıcı RPG deneyimidir. Müzikçalar, dünya yapımında orijinallik, zengin RPG sistemleri ve daha önce hiç olmadığı gibi hızlı tempolu aksiyon için serinin ticari markasını deneyimleyeceği, ikonik ve gerçekçi ortamlardan. Ana kampanyadan ve rakip PvP maçlarından Karanlık Bölgeye kadar çok çeşitli aktiviteleri tamamlamak için dört oyuncuya kadar bir ekiple solo veya ortak çalışın  her şeyin olabileceği yer.

anında geldi şaşırıyorum teşekkürler :
12/04/2019
Hızlı satış, güvenli alışveriş.
16/03/2019
Ürün kodu bugün e-mailime gönderildi, ilk başta telefon ile arandım ve teslimatın mailinize yapılmasını ister misiniz gibi seçenek sunuldu. Şahsen çok şaşırdım, böyle hizmet sunduklarına ve hızlı teslimatları için çok teşekkürler...
13/03/2019
Alan arkadaşlar eklesin Yektech
06/03/2019
Toplam 4 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları