New World Marks

New World Marks

New World Coins ve Item

New World Coins ve Item

New World Hesap Satışı

New World Hesap Satışı

New World Hakkında

New World, Amazon tarafından yayınlanan, Amazon Games’in en yeni MMORPG’si veya çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyun yalnızca PC’ye özeldir. New World, Atlantik Okyanusu'ndaki kurgusal bir ada olan Aeternum'da geçiyor. Aynı zamanda oyunculara çevreyle etkileşim halinde olabileceğiniz bir dünya sunuyor. Bu dünyada ağaç keserek, kazı ve avcılık yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Verilen görevleri yerine getirerek aldığınız ödüller sayesinde donanımlarınızı ve yeteneklerinizi yükseltebilirsiniz. Diğer açık dünya oyunlarından aşina olduğumuz çoğu özellik bu oyunda da mevcut. Oyunda 50×50 savaşların olduğu, kalelerin savunulduğu bir PvP ortamı da mevcut.

New World Oyun Modları

 1. Expedition: Geleneksel MMO zindanınız olarak tanımlanır. Siz ve diğer dört oyuncu, bulmacaları çözmek ve büyük kötü adamları alt etmek için birlikte hareket edersiniz.
 2. Savaş Modu: Bir ulusu diğerine karşı karşıya getiren 100 kişilik bir PvP modu. Ya başka bir ulusun kalesine saldırıyorsunuz ya da kendinizinkini savunuyorsunuz.
 3. Invasion: Kalenizi bilgisayar kontrollü düşman dalgalarına karşı savunmak için 49 diğer oyuncuyla birlikte çalışacağınız New World'ün PvE modudur. Kazanmak için 30 dakika hayatta kalmanız gerekmektedir.
 4. Karakol Rush: Outpost Rush bir PvPvE modudur. Bilgisayar kontrollü düşmanlarla savaşırken, ileri karakolları ele geçirmek ve savunmak için başka bir takıma karşı savaştığınız bir 20'ye 20 savaştır.
   

PVP, PVM, PVE Nedir?

 • Player versus player (PVP): Bir online oyunda iki oyuncunun karşılıklı olarak savaşması anlamına gelmektedir.
 • Player vs Mob (PVM): Oyuncu ile oyundaki npclerin mücadelesidir.
 • Player vs Environment (PVE): Bu terim ise oyuncuların online oyunlarda tek başlarına savaştıkları moddur. Çevreye karşı savaşırsınız.
   

New World Silahları

New World oyun silahları 3 çeşit dövüş tarzı sunuyor. Büyü, yakın dövüş ve uzak dövüş. Her bir dövüş tarzının kendine ait silahları var. Büyü için büyücü eldivenleri ve asalar. Yakın dövüş için savaş baltaları, gürzler, mızraklar ve kılıçlar. Uzak dövüş için tek el tabancalar, yaylar ve tüfeklerdir.
 

New World Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows® 10 64 bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-2400 / AMD CPU 4 fiziksel çekirdekli @ 3Ghz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 670 2GB / AMD Radeon R9 280 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows® 10 64 bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i7-2600K / AMD Ryzen 5 1400
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 970 / AMD Radeon R9 390X veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

New World Sıkça Sorulan Sorular

New World Ücretsiz Mi?

New World, ücretsiz değildir. New World fırsatlarından en uygun ve güvenilir şekilde yararlanmak için www.gamesatis.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

New World Hayatta Kalma Oyunu Mu?

New World hayatta kalma oyunu olarak tam anlamıyla adlandırılmasa da, hayatta kalma oyunlarının temel mekaniğine sahip olduğundan dolayı, hayatta kalma oyunu olarak da adlandırılabilir

New World Sadece PC için mi?

Diğer çevrimiçi oyunlar gibi New World, sadece PC üzerinden oynanabilir.

New World Nasıl Oynanır?

Azoth sadece yerel Fauna ve Florayı size düşman kılmakla kalmaz, aynı zamanda sizden önce Aeternum'a gelen ölü kaşifleri de canlandırır. Özetle, ada sizi öldürmeye çalışıyor. Savaşmak için Azoth'un gücünü kullanmanız gerekecek. Başladığınızda üç gruptan birini seçmeniz gerekiyor: Marauders, The Syndicate ve The Covenant. Her grup içinde katılabileceğiniz şirketler vardır. Şirketler, Aeternum'a dağılmış olan yerleşimleri ele geçirmek için birlikte çalışabilir, bu yerleşimler daha sonra oyuncu şehirlerine dönüştürülebilir ve daha sonra korumanız gerekir. Ayrıca The Corrupted, The Lost, The Ancient ve The Angry Earth'te bilgisayar kontrollü dört grup vardır. Oyuncu tarafından kontrol edilen gruplar genellikle savaş halindedir ve bu savaşlarda birine katılıp savaşmanız gerekmektedir. Bol şans!

New World Nasıl İndirilir?

New World’e Steam hesabınız üzerinden sahip olabilir,  www.gamesatis.com adresinden en uygun ve güvenilir fırsatlara sahip olabilirsiniz.

New World Yayıncı Modu Nasıl Açılır?

New World’e yeni başlayacak olanların en çok merak ettiği bir diğer konu oyunda New World yayıncı modu nasıl açılır olduğu. New World oyuncularını kolaylık sağlama amacıyla New World Yayıncı Modu sunuyor. New World Yayıncı Modu, yayıncıları diğer oyunculardan daha uzak bir noktaya yerleştiyor ve aynı zamanda gizlilik için bildirimleri gizleme imkanı da sunuyor. Yayıncı modunu açmak için;
 

 1. Discord'u başlatın ve Ayarlar'a erişmek için tekerlek simgesine tıklayın .  Bağlantılar> Twitch simgesine tıklayın ve Twitch hesabınızla oturum açın.
   
 2. Aynı Ayarlar menüsünde, Yayıncı Modu'nu tıkladıktan sonra Yayıncı Modunu Etkinleştir'in yanındaki anahtarı açın . Varsayılan olarak, bilgisayarınızda çalışan OBS veya Xsplit gibi başka üçüncü taraf akış yazılımınız varsa otomatik olarak etkinleştirilir / devre dışı bırakılır .
   
 3. Aynı bölümde, Streamer modu etkinleştirildikten sonra gizlilik kontrollerini ayarlayabilirsiniz. E-posta, bağlı hesaplar, baykuş kaydedici ve Discord etiketleri gibi kişisel bilgileri gizlemeyi seçebilirsiniz, böylece rastgele izleyiciler bu bilgilere erişemez. Ayrıca, birden çok sunucuya anında davet bağlantısını da gizleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, sesleri ve bildirimleri kapatmayı da seçebilirsiniz.
   
 4. Twitch'te yayın yapmaya başladıktan sonra, çevrimiçi durum göstergeniz herkesin yayın yaptığınızı bilmesini sağlamak için mora döner. Bu platformda size zaten bağlı olan kişiler, profilinizi ziyaret ettiklerinde TWITCH'TE CANLI seçeneğine tıklayarak canlı akışı izleyebilecekler .

New World Pay to Win mi?

New World pay to win mi kullanıcıların en çok merak ettiği sorular arasında. Amazon Games, yeni açık dünya MMO'su ile kazan-öde (Pay to Win) modelinden uzak duruyor. New World , başlangıçta bir oyun içi mağaza içerir, ancak karakter güçlendirmeleri veya oynanışı doğrudan etkileyen herhangi bir şey içermez. Oyun, farklı silah ve zırhlardan oluşan muazzam bir kütüphaneye sahip.

New World Class Nedir?

New World class oyun içindeki sınıflar anlamına gelmekte. Çoğu MMO'nun aksine, Yeni Dünya'da seçilebilecek sınıf veya ırk yoktur. Bu, 1600'lerde yeni toprakları keşfetmeye yönelik fanteziden ilham alan bir bakış olduğundan, herkes bir insan olarak oynayacak. Ayrıca, Yeni Dünya'nın karakter yaratma sürecinden geçerken seçilecek herhangi bir sınıf bulunmamakta. Bunun yerine, karakterinizi oyun tarzınıza ve ilgi alanlarınıza özgü şekillerde geliştirecek ve oyun yoluyla karakterinizi kendinize ait kılacaksınız. Dünyada yer aldıkça, karakterinizin nelerde üstün olduğunu belirlemeye yardımcı olan temel niteliklerinizi yükseltebilirsiniz.